Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizáskor hogy alakítjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizáskor hogy alakítjátok a beszélgetést?

Figyelt kérdés

találkoztam egy lánnyal. A randin egész végig magáról beszélt, a suliról osztályzatairól, persze én hagytam, kérdezgettem is.

Mikor mondtam valamit, ő megint magáról beszélt. Olyan kiábrándító, mindazonáltal elunod a társalgást.

utána már nem volt kedvem mondani semmit azokhoz a témákhoz amikről ő beszélt (magáról).

Hm

lányok ti nem kérdeztek a másik féltől semmit egy randin?

Jam és már 20 éves a lány.


2014. ápr. 1. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem csak a külsőmet, hanem a kisugárzásomat is nagyon sokan dicsérik. :) Ennek szimplán annyi az oka, hogy nem szabad felszínes, hétköznapi, száraz dolgokról beszélni. Olyan dolgokat kell felhozni amikre nem számítana, amivel teljesen össze zavarnád a másikat és lenne benne egy hatalmas kérdőjel. Sokan azt mondják, hogy nem a legmegfelelőbb első randin egy pub vagy egy szórakozóhely.. Dehogynem :) Párommal első randink egy söröző volt, oldódott a hangulat és úgy beszélgettünk, mint akik több éve ismerik egymást. Azóta is nagyon boldogok vagyunk :) Szóval szerintem erre ne stresszelj rá, szimplán próbálj meg a szürke hétköznapi témáktól eltérni. És apró technikákat bevetni(hiába vagy pasi), figyelmesség, humor, mélyen nézz a szemébe. Remélem tudtam segíteni :)

20/L

2014. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!