Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívhatom moziba, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívhatom moziba, vagy várjam meg amíg ő lép? Hagyjam gondolkodni?

Figyelt kérdés
Régebb óta bejön egy srác,de egy hete kicsit közelebb kerültünk egymáshoz,kavartunk is kicsit,aztán kiderült hogy szeretne járni de nem tudja még hogy milegyen,időre van szüksége. Kb 3 napja nem beszélünk és nem tudom mi van,hiába írok neki,nem ír vissza,csak megnézi.Elmenni hozzá nem tudok mert pontosan nem tudom hol lakik,a telója meg nem jó,hívni se tudom.Holnap moziba megyek az egyik barátnőmmel és egy fiúbarátommal,akivel haverok.Szóljak neki hogy jöjjön el? Vagy hagyjam,mert gondolkodik a dolgokon?
2014. ápr. 4. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem szoljal. Ha nem akarja, akkor nem. Nincs nagy kockazata.
2014. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!