Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi az adott lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi az adott lányt inden hibájával együtt képes elfogadni és szeretni (sértődékeny, néha hisztis, követelőző stb), akkor a lányok miért a zero tolerancia hívei (pl kevés az önbizalma a pasinak, nincsenek barátai, , , de van munkája")?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért mert érződik rajtad a balekság. Amúgy kevés önbizalom, vagy nincsenek barátai. Ez pont az a kettő kritérium, amit csak súlyos dollármilliókkal tudnál kompenzálni. Ettől a kettőtől kapásból kivillan, hogy egy rohadt UFO vagy. Inkább lennél munkanélküli. Több nő jutna.
2014. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre az összefüggésre mi vezetett rá?
2014. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
At azért nem hiszem, hogy jobb a munkanélküli vagy az olyan srác, akinek egyetlen barátja sincs 27 évesen. Szerintem még mindig jobb, annyira rosszul nem keresek ezzel, hogy azt mondjam, inkább ne legyen állásom.
2014. ápr. 6. 08:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt egyszer magamon is megtapasztaltam. Mint kiderült, azért nem tudtam elfogadni a srácot, mert szerelmes sem voltam belé, csak ő erőltette a dolgot. Ez volt hónapokkal ezelőtt és azóta is zaklat amúgy. Szerintem valami nem okés a fejével, mert nagyon szánalmas amit csinál. Már öngyilkossággal is fenyegetett :D

Na de szerintem, ha igazán szeret valaki valakit akkor el fogja fogadni olyannak, amilyen.

2014. ápr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne ez a kérdés!
2014. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel azt hiszik, ha a teszkó ajtó kinyílik előttük, már ők a királylányok. Komolyra fordítva, sok nő beleesik abba a hibába, mivel kereslet van rájuk, így azt csinálhatnak, amit akarnak. Szoktam mondani, hogy 10 emberből aki ismerkedni akar velük, 9 csak d.gni akar és nem gondol komoly kapcsolatra. Feltenném a kérdést, az ominózus kérdésben szereplő hölgynek, ha a fiú ezen tulajdonsági nem jönnek be neki, ugyan mi a fenének jött egyáltalán össze vele??
2014. ápr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a lányoknak az egekben vannak az igényeik. Felsőbbrendűnek képzelik magukat, csak mert punci van a lábuk között. Persze azt hozzá kell tenni, h az általad írtak csak kifogások, és valójában mindig azért utasítanak el egy pasit, mert az nem néz ki elég jól számukra.
2014. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ywerd ***** válasza:
Sziasztok!Nos ,az én véleményem az,hogy az ilyen típusú nőknek a kritikai érzékük kizárólag a többi emberre korlátozódik (más szemében a szálkál...).Viszont hogy a női nemet is megvédjem,szerintem egy férfinak kell hogy legyen normális önértékelése,önbizalma.És ezt a nők szél ellen száz méterről kiszagolják,ha egy férfinak van fellépése,kisugárzása.Szerintem jöjj tisztába magaddal,legyen normális önértékelésed,önbizalmad.És tanuld meg önállóan élvezni az életed.Nem az egy ember értékmérője hogy kapcsolatban van e vagy sem.És ha már nem érdekel van e csajod vagy nincs,akkor majd jönni fognak,kéretlenül is,meglásd :)
2014. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!