Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin a fiúknak illik fizetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin a fiúknak illik fizetni vagy kulon kulon vagy hogy? Mivel kb 5 ezer/ fő lenne ezert nem tudom mivel nem egy fagyirol vn szó. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez mehet felesbe, de szerintem beszéljétek meg.
2014. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy fizeted a te részed.Ha nem engedi akkor engedd meg,hogy fizessen.
2014. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Diákként minden nagyobb kiadású randin illik felesbe fizetni szerintem, mivel egyikőtök sem kereső ember. Ha már nem vagytok a diákok akkor ahogy érzed.
2014. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De azt nem tudom hogy ha odaerunk a helyre akkor vegyem elő a pénzem vagy hogy?? Mert én még azt sem tudom lesz e valami vele es ezert nem akarom hogy ha nem lesz semmi akkor meg azt higgye hogy csak lehuztam. Meg nem nagyon ismerem.
2014. ápr. 7. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Előveszed a pénzedet és ha ő akarja fizetni majd szól, hogy hagyjad..
2014. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mondjuk az első kettő randin illik a fiúnak fizetni, és ott már jó esetben lehet tudni, hogy lesz valami komolyabb, mert közben nyilván van kommunikáció, ismerkedés stb... szerintem túlzás, legalábbis én nem vinnék el szinte ismeretlen csajt olyan helyre ahol fejenként ötezret kell költeni. részben azért mert vakon nem fogadok, részben azért, hogy ilyesféle kérdések fel se merüljenek.

szerintem ha nem ismered a srácot és fogalmad sincs, hogy lesz-e valami és nem vagy egy "aranyásó" akkor ajánld fel, hogy te nagyon szívesen kifizeted a részed!

2014. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy az első randikon kell megpróbálni felesbe a dolgokat. Mert elég sok lány játszik erre, ráadásul a dolgozó fajtából, akiről azt hinnéd értékeli a pénzt, hogy mindenre meghívatja magát.
2014. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na megkerdeztem azt mondta ő hív meg mert örül hogy velem lehet és erre mondom de én nem akarok a lekötelezetted lenni meg nem tudom hogy lesz mi alakul es fizesse mindenki a magaét eree mondja miert akarom megserteni es masrol beszeltunk utana . Na most így ezek utan mi legyen?! Elővegyem a pénzt vagy ne?L
2014. ápr. 7. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Vedd elő, az a legbiztosabb!
2014. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!