Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha így kezdeményezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha így kezdeményezne egy fiú nektek bejönne?

Figyelt kérdés

Facebookon szeretnék ráírni, mert máshogy nem tudom elérni de nem szeretnék vele túl hosszú beszélgetésbe folyni mert az előző kapcsolatomat ez tette tönkre és én kiábrándultam a facebookból...A következőt írnám ami nem duma hanem így is van: Sziaa:) Bocsi, hogy írok de annyira aranyos és szép vagy, hogy már nem bírtam ki :$

aztán ha visszaírna..írnám neki h lenne e kedved akkor találkozhatnánk :$

ez így jó? :D



2014. ápr. 7. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem jo! :)
2014. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát egy 15 éves kiscsaj lehet hogy még beveszi ezt a dumát :D


19/L

2014. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
16 lenne de miért nem jó? ha ezt gondolom?
2014. ápr. 7. 20:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Van akinek bejöhet. Én a vigyori miatt egy pedofilra gondolnék az üzenet mögött. De nem hiába nincs facebook-om. ;)
2014. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit rámenős, nem biztos hogy pozitívan reagálna..
2014. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A $ jelet szerintem hagyd, mármint nem tudom ,én nagyon nem bírom az ilyet. Alapvetően ha fiatal, akkor jó ez:)

Mondjuk szerintem utána említsd meg hogy szívesen megismernéd, és el is hívhatod valahova, ha ő is:) 15/L

2014. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha fiatal, akkor oké, de amúgy gáz:D
2014. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én is 16 vagyok..1hónap és 17:D
2014. ápr. 7. 20:50
 9/13 anonim ***** válasza:
De miért lenne gyerekes? akkor egy 25 évesnek hogy kellene kezdeményeznie?
2014. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sem díjazom az ilyet (utálom ezeket a hangulatjeleket szerintem olyan komolytalan lesz az egész tőle), Mindenesetre visszaérnék, hogy valaki másnak címezhette ugyanis nem vagyok szép aranyos meg aztán végképp nem. Bár nem egyezik a korosztály az enyémbe szerencsére már kevesen csinálják így.
2014. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!