Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Irt egy aranyos, kedves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irt egy aranyos, kedves lány (látásbol ismerem csak), de megfeneklet a dolog! Hogyan birnám elörelenditeni a dolgot? Hogyan birnék egy kapcsolatot kezdeményezni annélkül hogy elijeszteném?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:

mondjuk válaszolj neki először... :D

hívd el hógolyózni, korizni, akármi. ne mozdulj rá, csak beszélgess, légy kedves. barátkozz, ne a lyukra menj ;)

2009. dec. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj és ne nyomulj rá ezerrel. Ne érezze magát nyeregben. De ne tűnj el egészen. Ha ír, ne válaszolj neki rögtön, de néhány nap után válaszolj és nagyon kedvesen. Persze van amikor válaszolhatsz rögtön is. De semmiképp se zaklasd naponta. Így lassan részei lesztek egymás életének.

Amúgy nem mindegy, mi miatt feneklett meg a dolog...

2009. dec. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát semi különöseb oka nemvolt,csa egyszerüjen nemvolt ováb irnivalonk, és én sojnálnám ha megsem probálnám valahogy mert téleg tecik a csaj!És nemcsak mind jo bige..!ezértis görcsölök enyire.Ti lányok minek örülnétek?,hogyan közeledjen hozzátok egy fiu??kösz elöreis a segitcséget!!
2009. dec. 20. 05:43
 4/7 A kérdező kommentje:
kül.a csaj17,én meg21.
2009. dec. 20. 05:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy suliba jártok? MSN-en írt a csaj? Mert ha igen, akkor talán tudok segíteni, mert hasonló helyzetben voltam én is.
2009. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem,én mán dolgozok,ö tanulo,de viszonylag közel lakik!Fentvan poznaricén a telefonszémom és arra irt sms t.
2009. dec. 20. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom, hogy mit kéne teendő. Nálunk ez úgy volt, hogy szünetekben mindig arrafelé jött a srác, ahol az osztályom volt, elkezdtünk beszélgetni ilyenek..ezzel most nem untatlak, mert ezzel úgysem tudok segíteni...Esetleg annyit tudsz tenni, hogy ráírsz msn-en ha fennt van meg ilyenek.
2009. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!