Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan udvaroljak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak egy olyan lánynak akit nem nagyon ismerek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, egy évfolyammal lentebb jár mint én. Hogy szólítsam le és ha ezt megtettem akkor mit mondjak neki. Ezt csak személyesen tudom mert nincs facebookja.
2014. ápr. 9. 21:21
 1/1 anonim válasza:
Ha esetleg jár külön szakkörre, ami esetleg még téged is érdekel, vagy netalántán könyvtárba, menj el te is, próbálj meg ott közeledni felé. Ha van közös ismerősötök kérdezd meg mi érdekli és légy kreatív. De akár simán odasétálhatsz hozzá suli után és megkérdezheted tőle, nincs -e kedve beülni valahova egy akármire. :)
2014. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!