Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen alakhoz milyen ruhákat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen alakhoz milyen ruhákat vehetnék fel, amiktől vonzó, szexi lehetnék? Milyen sminket használhatnék? Mire figyelnek leginkább a férfiak?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyjából én is így nézek ki, és mindig is gondot okozott nekem, hogy nem találtam megfelelő ruhákat, amik jól is álltak nekem.

A rövid szoknyák a vastag vádlim miatt nem jöhetnek szóba szerintem, sem a forrónadrágok, gondolom.

Általában hosszú nadrágokat és bő pólókat hordok, hogy eltakarjam a felesleget, ami rajtam van, plusz tornacipőt (Converse) veszek fel hozzá. Nyilván ezek nem a legmegfelelőbb cuccok, amik erre a célra jók. :) Sminknek általában csak egy kis szempillaspirált dobok fel, néha szájfényt, illetve egy kevéske szemceruzát, de csak halványan. Tust, szemhéjceruzát, púdert nem használok, alapozót is csak akkor és ott, ahol kisebesedik/pattanásos lesz a bőröm. Milyen ruhákat hordhatnék, ami jól is áll, és még a fiúk is megfordulnának utánam, ha felveszem? Nem köldökig kivágott pólót, persze, hanem valami diszkrétebbet. Kiegészítők, esetleg? Magassarkú cipők? Mivel dobhatnám fel a sminkemet?


Nagyon köszönöm a segítségeteket!

18/L


U.I. Fogyózóm, tornázom, szóval nem az van, hogy csak a ruhákkal akarok változtatni magamon, már fogytam 11 kilót, de még mindig van rajtam bőven felesleg, aminek a leadásán folyamatosan dolgozom! De az eddigi fogyásbeli sikereket tekintve szeretnék már csinosabb ruhákat is, és változtatni a stílusomon!



2014. ápr. 12. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bő pólókat tilos hordani. Attól ducibb leszel. És ha hosszú is a nacid akkor is tapadós. Érdemes ruhában A-alakút venni. Smink az majdnem mindegy. És cipőnek valami vastag sarkú, telitalpú fazont venni aminek van is sarka de nem túl nagy.
2014. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A smink természetes hatású szemhéjpúder pl: krémszínek majd erre egy szépen meghúzott tusvonal, szempillaspirál majd a szemöldök szép színnek megfelelően kihangsúlyozva nem műhatást keltve. Szájfényt nem szeretek mert ragad helyette inkább a rúzst javaslom, alapozót ha nincsenek hibáid akkor elhanyagolható de pl egy kis korrektort a karikák elfedésére (ha van) tehetsz :) Sok sikert a fogyózáshoz és kitartást :) 21/L

2014. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz szoknyát hordani, aszimmetrikus aljú hosszabb felső jól állhat egy passzos nadrággal. Helyezd a hangsúlyt a dekoltázsra, V kivágású felsőket válassz és elöl gombos blúzokat. A cipődnek mindenképp legyen kicsit magas sarka, az is nyújtja az alakot. Sminkben ha nem szereted az alapozót, próbáld ki a színezett hidratáló krémet.
2014. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
legyél meztelen :$
2014. ápr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%
Szia! Sztem jó az ilyen alak, nem lehet mindenki pálcika!:)) Ehhez az alakhoz még majdnem minden olyan ruha jól áll, ami egy vékony lánynak, csak inkább arra figyelj, hogy mit MIVEL viselsz! Szerintem egy nagyon szolid smink, ujjatlan ing, és picit térd fölé érő szoknya szép lenne ezen a lányon a képen. A fekete naci vékonyít, próbálj ki egy olyat, ami nem csípőgatya, hanem a derekadig felég, és betűröd a felsőt, így meghosszabbítja a lábad és hangsúlyozza a derekad! A hosszú, lógós fülbevaló vékonyítja az arcot, a kicsi viszont elegáns és praktikus. Sminkbe (mint ahogy már írtam) sztem a szolid előnyös; pici pirosító, ha púdert szeretnél akkor fehéres színű, rúzs helyett szájfény, és szempillaspirál!! :)
2014. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Férfiként azt mondom, hogy igyekezz a melleidre terelni a figyelmet, illetve próbáld a szemeidet hangsúlyozni.

Úgy tudom elég sok ismert optikai turbó létezik, pl. magassarkú javít az arányaidon, a széles öv ugyancsak.

Kerüld a nőietlen dolgokat: rövid haj, szemüveg,stb.


Azért azt viszont ne várd, hogy meg is fordulnak majd utánad a srácok. Vagyis ha eddig nem tették, ne ilyen csodákra várj.

Ízléses és nőies, ez legyen a célod és a karcsú derék hiányát igyekezz belső értékek ígéretével kompenzálni, ez lehet a reális cél.


A fogyózásnál vedd figyelembe azt, hogy a szénhidrátokat kell kerülnöd igazán, de azt nagyon. Ha betartod, lehet hogy csodát fogsz látni mégis :)

2014. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kép alapján van rajtad fogni való. Sokkal jobb vagy mint a gebék, akiket a kutyák elé dobnék, azok rágcsálják a csontjaikat. Rajtad van mit fogni. Semmi bajod az alakoddal, tök mindegy a ruha innentől.
2018. aug. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!