Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik volt életetek legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt életetek legjobb randija?

Figyelt kérdés
Leírnátok a történetet?

2014. ápr. 13. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
a sráccal több mint egy évig neten leveleztünk,nagyon jól megismertük egymást,de a távolság miatt a személyes tali nem jött össze.Tavaly nyáron sikerült végre találkoznunk,a sors úgy hozta,hogy tesómat pont abba a városba vették fel egyetemre,ahol ő is tanul (ugye a véletlenek).Nem volt kérdéses,hogy taliznunk kell,alug vártuk mindketten,bár kicsit tartottunk tőle,mert bár telefonon is beszéltünk,és szimpik voltunk úgyis egymásnak,azért élőben csak más.Aztán amikor végre taliztunk,akkor el se akartuk hinni,hogy itt vagyunk,nagyon örültünk a másiknak.Esett az eső,elég hülyén voltam felöltözve,mert nyaralós cuccokat vittem csak,de ez nem zavarta őt.Kocsikáztunk,beültünk egy cukrászdába,ugyanazt a sütit választotta majdnem,mint én,rengeteget beszéltünk,aztán elvitt egy zarándokhelyre,ami a közelben volt,csak mi voltunk ott,bementünk együtt a templomba,sétáltunk a parkban,akkor már nem esett az eső,csak a fákról csöppent le a víz,percekig csak hallgattunk,de nem tűnt kínosnak a csend.Nagyon jó volt végre találkozni egymással,de aztán mennem kellett.Utána azt írta,hogy pont ilyennek képzelt,és én is őt.Aztán azt is írta,hogy akkor ott meg akart csókolni,és én is ugyanúgy éreztem,de akkor még nem történt meg a csók.Talán épp ezért volt olyan izgató az egész :) Sajnos nem jöttünk össze a távolság miatt,de azóta is ezt tartom életem legemlékezetesebb randijának,ahol végig jól éreztem magam,ugyanakkor izgalmasnak és hihetetlennek tűnt az egész....
2014. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!