Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem megy az ismerkedés, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy az ismerkedés, még társkereső oldalakon sem, mondjuk személyesen meg nem nagyon járok olyan helyre, ahol lehetne ismerkedni, voltak az elmúlt években problémáim, hogyan érdemes elkezdeni, főleg hosszú kihagyás után?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, volt egy kapcsolatom ami 2 éve véget ért, ezzel a lánnyal 3 évig együtt voltam. Szóval összességében 5 éve nem csajoztam már. Nem vagyok egy adonisz testalkatú férfi. 165 centi magas vagyok 50 kiló, de ugye ez nem akadályozott semmiben, csak gondoltam leírom mégis. Igazából sok gátlásom is van, mert rengeteg műtéten estem keresztül az elmúlt években, mivel születésem óta nem 100%-os az egészségem, már gyerekkoromban is szereztem pár műtéti heget. Igazából félek is az "egészséges" lányoktól, talán így tudnám megfogalmazni, nem tudom, hogy állnának a dolgokhoz, amik velem történtek. Az arcommal nincsen probléma, odafigyelek magamra, "karban" tartom magamat, csak sajnos férfias izomzatot nem tudok magamra erőltetni, a fent említett problémák miatt. De láttam egészséges srácokat is, akik vékonyak nagyon és van barátnőjük, csak ők meg magasabbak nálam 15 centivel, tehát inkább őket választják gondolom a lányok. Jelenleg levelezőn egyetemista vagyok, de azt is fel kellett függesztenem, majd jövőre folytatom. Na mindegy, ha valakinek van egy jó ötlete, hogy hol kezdhetnék ismerkedni, azt megköszönném.

2014. ápr. 14. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűű B+, centik kilók, vékony, magas, alacsony.

Papa, mi lenne ha magadat adnád? De tényleg. Ne foglalkozz a külsőddel. Fürdesz minden nap? Fésülködsz? Higiéniára megjelenésre adsz? OK, akkor ennyi. Több nem kell.

Légy önmagad kívül belül. Kész. Amelyik csajnak kellesz annak azért fogsz kelleni amilyen vagy. Ne akarj megszerezni egy olyat akihez meg kell játszanod magadat. Csak légy önmagad. És bátorság. A másik is ember és ha társkeresőzik kapcsolatot akar. Tehát kereslet/kínálat találkozott. Innentől nincs miért parázni.

2014. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, amúgy sose játszanám magamat, nem is tudnám...
2014. ápr. 14. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

"Fürdesz minden nap? Fésülködsz? Higiéniára megjelenésre adsz? OK, akkor ennyi. Több nem kell."

No, azért ezek mellé némi magabiztosság és humorérzék is elkel.

2014. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én adok az öltözködésemre, frizurámra + az előbb leírtak, magabiztosságom nincsen ez az én bajom, mert régen nem ismerkedtem már, ugye a betegségemből kifolyólag nem is mindig tudtam, de most, hogy tudnék nem is merek.
2014. ápr. 14. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!