Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem hordok divatos új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem hordok divatos új ruhákat, hanem teljesen hétköznapi normál ruhákat hordok amik nem drágák de nem is szakadtak stb akkor semmibenéznek a lányok?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátom aki azt mondta azért nem volt még csajom 20 évesen mert nem vagyok menő nagydumás meg divatos sem? Én rendszeresen kondizom így egy viszonylag komolyabb formát értem már el de a lányok így is semmibe néznek mert nem vagyok divatos, nincs pénzem új ruhákra mert elmegy a pénz edzőteremre meg fehérjeporra,vitaminokra.
2014. ápr. 15. 12:40
 1/6 YuY ***** válasza:
Jön a nyár, próbálkozz a strandon. Ott nem kell komolyabb ruha sem. Ha meg kondizol, az ott kifejezett előny lesz! ;)
2014. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ugyan, nem ez a lényeg... nekem lányként nincs pénzem draga ruhákra, viszont: a turikban minden márkás, csk annyi h használt. nekem szinte minden Zara, George, Tally Weil, UCOB stb cucc onnan van. :P


am a Grendel Lajos rokonod?

2014. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, ő a Beowulfból a démonnak szörnyfajzat fia.
2014. ápr. 15. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Akik semmibe néznek ezért, azok nem lányok, hanem felszínes, ostoba, pénzéhes ri.bancok.

Amikor azt mondjátok, hogy "lány", akkor nem a mindent kirakatba tévő, műhaj-műköröm-műszempilla plázacicákra kell érteni? Értem én, hogy ők a kívánatosak, menők, meg amúgy is: blokkolnád. :)

Csak akkor ne sírjál, hogy a "lányok".



Normális, hétköznapi ruhákat hordó, egyszerű, természetes, kedves lányoknál kéne próbálkozni. Ennyi.

Max. nem eszi meg a fene a haverjaidat, hogy micsoda ribizlit sikerült levadászni, de feltételezem, nem ez a lényeg. Ha meg igen, akkor jól elleszel te egyedül... Meg mi lányok jól elleszünk nélküled.

2014. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért 4-es, bírom, hogy amelyik lány igényes meg szexi, az már ribizli szerinted :D
2014. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos a ruha egy pasin, csak igényes legyen. Kondi az fontosabb, ruha nélkül nézz ki jól, ne ruhában ;)

18/L kondis

2015. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!