Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire, , égő" ha egy 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire, , égő" ha egy 29 éves férfi, aki 4 éve dolgozik csak két milliós elég jó használt (nem Suzuki) autót tud felmutatni, egy albérletet, melyben lakik és kb 400 ezer értékben laptopot mosógépet, mosogatógépet stb, amit oda vett? Kuka?

Figyelt kérdés
Plusz egy stabil, magyar átlagkeresetű (nettó 155 ezer) vidéki munkahelyet, ahol könnyed szellemi munkát végez.
2014. ápr. 15. 16:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem égő, de az hogy ezt a kérdést kírva bármi érdemi választ amiből következtetést akarsz levonni, na az már égő
2014. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hú, hát Nagyon gáz. Ásd el magad. Mit képzelsz, ilyen kis f;szomságokkal villogni? pff!
2014. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
most igy akarsz csajozni? hát elég luzer vagy..
2014. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
és mit dolgozik pontosan? milyen végzettsége van?
2014. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Igen, a szerelmet így mérik.
2014. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem akarok csajozni, mert átlagember vagyok, annak meg nem jár pár, csak a villás, trendi férfiaknak. Csak kérdeztem, hogy ez annyira nulla? Sajnos még kb fél milliót haza kellett adnom édesanyámnak, mert ő egyedül él, így annak nem lett anyagi eredménye.
2014. ápr. 15. 16:12
 7/24 anonim ***** válasza:
Az égő, hogy a pénzre fogod, hogy még nem volt barátnőd.
2014. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Egyetemi végzettség, de közalkalmazottként dolgozik. Tehát nem orvos, ügyvéd, mérnök stb, de igencsak megdolgozott ezért a 4+2 év alatt. Sajnos nem adták ingyen a diplomát, igaz nem is bölcsész vagyok.
2014. ápr. 15. 16:15
 9/24 A kérdező kommentje:
Volt 2 is, de 3 éve egy sem és igen, szerinte ez is az egyik oka, hogy nincs.
2014. ápr. 15. 16:16
 10/24 A kérdező kommentje:
Viszont ismerek legalább 10 olyan pasit, akinek semmije sincs ennyi idősen, annyira nudli sem, mint nekem, mégis 12 barátnője volt már és most fog nősülni egy nagyon szép nővel. Tehát érdekes ez, nem tudom, hogy megy ez.
2014. ápr. 15. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!