Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk pasi meghódítása hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk pasi meghódítása hogyan?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
növeld valahogy az önbizalmát, és meg fogja neked hálálni! :) ő hódít meg téged ;)
2014. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy... nekem nem sikerült! Mondjuk nem feltétlen azért mert félénk, de ez már egy másik sztori! :)
2014. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vegyél egy lufit írd rá, hogy tetszel és szeretnélek megismerni és add oda neki
2014. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Magoran ***** válasza:
Mosolyogj rá rendszeresen, köszönj neki, ha összefuttok...
2014. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már találkozgatunk egy ideje, csak vmi kellene, hogy előrébb jussunk :)
2014. ápr. 15. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele beszélgetni. Biztosra akar menni, eléggé kiábrándult. Mutasd neki hogy érdekel Téged, hogy mi van vele. Csak pár mondat és utána sima lesz. Én is ilyen vagyok, már jó ideje nem randizok. Ha látod rajta hogy ő is észrevett de nem lép, akkor lépj és utána menni fog! :) 21/F
2014. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bókolj neki.
2014. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nyomulj, de csak óvatosan és kitartóan
2014. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is eléggé félénk vagyok így tudom, hogy ha sokat beszélsz sokat kérdezel az oldja a feszültséget, amikor találkoztok mindíg öleld meg és csak beszélj vele, érezze, hogy akarsz tőlle valamit és menni fog a dolog.
2014. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!