Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl vagyunk a 4. randin, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vagyunk a 4. randin, de még nem mertem megcsókolni a lányt, honnan szerezzek erőt, hogy meg merjem tenni illetve milyen szavakra van szükségem ha Ő nem kezdeményez csak kivár? 18/F

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
abból szerezz erőt, ha még ötödjére is hajlandó találkozni veled ezek után.
2014. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az sajnos kevés nekem..
2014. ápr. 16. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
menj, vegyél gumit
2014. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ez neked kevés, akkor nem tudom, mi lesz. Valószínűleg semmi.

Velem is csinálta ezt valaki, és emiatt nem sikerült közel kerülnünk egymáshoz, és megszakadt a kapcsolatunk végleg.

2014. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, én mint nő nem mertem kezdeményezni, mert annyira furcsának tartottam, hogy ő nem kezdeményez ennyi randin keresztül, hogy teljesen elbizonytalanított, hogy érdeklem-e mint nő, vagy már átmentünk barátságba. És ezért én sem mertem kezdeményezni, mert borzasztóan féltem, hogy eltol magától.
2014. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 biohazardxxx ***** válasza:
légy már férfi b,szod a végén azthiszi hogy nem homár vagy.... ha más nem fagyizzatok aztán ha fagyis a szája széle finoman puszild le neki aztán vagy smaci lesz belőle vagy nem... nyár van ez egy bevállt trükk! vagy adjak leckéket. ide nem erő kell hanem kisugárzás ha az nincs meg akkor mehetsz a sunyiba szal hajrá és ne sz,rozz mert elzavar majd.... :D
2014. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg legyél határozottabb, mert így a lány megfogja unni és nem lesz több randi. Ha már ennyiszer randiztatok, biztos bejössz neki, szóval nincs okod félni.

Ne gondolkozz, csak csináld! ;)

2014. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha beütnéd a keresőbe... többször volt már a kérdés.

Búcsúzáskor öleld át és óvatosan húzd közelebb.

Ha nem tiltakozik, egy puszi jobbról, egy balról.

Legközelebb már magától jön a csók :-)

2014. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!