Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kétségeim vannak, rákérdezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségeim vannak, rákérdezzek nyíltan, hogy van-e valakije?

Figyelt kérdés

Ezt én írtam ki tegnap. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__55785..


Azóta az a helyzet, hogy már nem ír arról milyen volt az előző napja, teljesen eltűnt tegnap munka után, ma reggel annyit írt, hogy munka után jön, furcsállom az egészet, kérdezni se kérdezett rólam semmit. Rossz megérzésem van.


2014. ápr. 17. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kombinálj....az a legcélravezetőbb és legegyszerűbb ha beszélsz vele és konkrétan rákérdezel hogy akkor most mi is van. Hidd el sokkal jobb a biztos rossz is mint a bizonytalan "jó". Sokkal jobb lesz ha tudod hogy hányadán is álltok.....de mi nem tudjuk megmondani hogy ő konkrétan mit érezhet, gondolhat, azért van a szád (többek között) hogy beszélj is vele....tedd meg, ne hagyd hogy bizonytalanságban tartson :)
2014. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg vele.
2014. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felesleges rákérdezned a fazonnál bármire is, mert nem jelentesz számára semmit, nem tervez veled semmit. Csak magad aláznád meg.
2014. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!