Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak! Ha éppen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha éppen ismerkedtek, és tetszik egy nő, likeolnátok a női ismerősötök dögös képeit?

Figyelt kérdés
Főleg azon a napon amikor találkoztok...
2014. ápr. 20. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha ismerősöm volt korábban is, akkor már előtte likeoltam volna.


H aznap találkoznánk első-második alkalommal akkor én csak a profilképét lájkolnám.

2014. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen ismerős... Osztálytársnak/munkatársnak v közeli ismerősnek igen, mert úgyse akarok tőle semmit, de ismeretlennek, félig ismeretlennek nem
2014. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem annak a képét, akivel ismerkedtek, hanem egy másik nőét
2014. ápr. 20. 10:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi a fаsz köze van a likenak bármihez is?
2014. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
talán ha én ismerkedek, nem fogom más jó pasik képeit aznap likeolgatni, mikor talizunk... kb. essen szarul a másiknak, és lehet rajta agyalni...
2014. ápr. 20. 10:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, és ha ez nem tetszik neki, keressen egy kényelmes papucsot magának, engem pedig felejtsen el.
2014. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ismerkedek simán és egyáltalán nem érdekel a facebook.
2014. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
sose értettem ezt a női felfogást. ha valakivel járok, az nem azt jelenti, hogy minden más nő onnantól kezdve tabu. attól még meg lehet, sőt meg is fogjuk nézni a többi nőt, akárki akármit mond. próbáld meg ezt megemészteni. aki nem ezt mondja hazudik, vagy meleg. persze, hogy "bunkónak ne tűnjek, én nem lájkolnám(like-olnám), mert tudom, hogy szarul esik a másiknak. de azt a palit is meg tudom érteni.
2014. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
éppen ismerkedési fázisban vagyunk, és éppen aznap mikor találkoztunk, és ne essen szarul? ezek után mégis mit gondoljak? egy like-ból bármi lehet, főleg ha a lány ír is neki. tapasztaltam már ilyet... más az utcán való bámulás, ők nem ismerősök, és nem veszik fel a kontaktust, de fb-n nagyobb az esély rá.
2014. ápr. 20. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!