Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig a pasinak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a pasinak kell előteremtenie a lakást magának meg a csaj feneke alá?

Figyelt kérdés
Mindig mondják a lányok, hogy nem jó ha egy pasi otthon él, mert akkor elesnek anyuban, apuban, nem lehet hálóingben szaladgálni otthon, mert anyukat figyel. De akkor miért nem lehet menni a csaj házára? Az már megalázó lenne, ha végre egyszer nem úgy volna, hogy a csaj megy a pasi lakására, hanem fordítva? Vagy a másik variáció, miért nem jó az ha közösen teremtik el az lakásra valót? Miért mindig a pasinak kell beletennie sokkal többet, Fejőstehenek a pasi? Ne már.
2014. ápr. 20. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1, Hülye vagy, ha tényleg ezt képzeled.

2, Egészséges párkapcsolat a közös lakásra/házra gyűjt.

2014. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Teszem fel dolgozik a pasi stb, rendes meg minden. De nem jött neki össze a lakás, a nő meg rögtön akarja. Akkor miért nem ő adja a pénzt a házba? Miért nem ereszkedik akkor ő le a paishoz? Nem egyenjogúság van? De ha az van, akkor mi a fenéért akartok felnézni a pasira? Miért ne lehetne már nekünk felnézni a nőre, hogy pl ő keres jobban (az nem azt jelenti, hogy a pasi munkanélküli)?
2014. ápr. 20. 14:33
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Te hol élsz?

Az általad említett pasiknak eszük ágában sincs elköltözni anyucitól.

Én nem a pasi lakására vágyom, hanem a külön létre. Tehát sem anyámékhoz, sem az ő anyjáékhoz nem vagyok hajlandó beköltözni.

Rengeteg albérlet van, talán manapság jobban meg is éri, mint lakást venni (ami szinte képtelenség), úgyhogy lehet csomagolni.

2014. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
No vagyok, van lakasom, autom, munkam, soha nem vartam el egy ferfitol sem, hogy eltartson.
2014. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok:


Van albérlet, ahol lakok, cég miatt, szülővárosomtól

250km-re. Ott (mostmár, hogy kollega elköltözött)

egyedül vagyok. Szülővárosomban, szüleimmel egy udvar-

ban vagy egy kicsi házikóm, ott is egyedül vagyok.


De a vicc, hogy soha nem emiatt lett egy kapcsolatom

jobb/rosszabb. Sőt, általában a nők nem is akarnak

gyorsan összeköltözni (már akikkel én találkoztam),

pedig nekem az jön be, illetve lehetőség is van rá.

2014. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

kedves 3#:


A nők többnyire kritériumként hozzák, hogy a pasi MÁR ELEVE külön éljen a szüleitől (akkor is ha még ők maguk is otthon élnek). Én pl a szüleimmel lakom mert könnyen bejutok munkába innen is. Majd ha lesz nő elköltözöm vele egy közös lakásba (nemhogy albérletbe, már lakást is tudnék venni, de nem éri meg csak magamra)


27/F

2014. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, az valahogy sosem baj, ha a nő otthon él 25 felett is, bezzeg ha a pasi, na az bicskanyitogató (nők szerint, hiszen ez elvárás nekik).
2014. ápr. 20. 15:16
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Én elvárom, hogy egy férfi egy kor után külön, egyedül éljen. Hogy miért? Mert azt látom, hogy egy férfi csak így képes megtanulni a külön életet. Ameddig otthon lakik anyuci még a hátsóját is kitörli. Nekem pedig nincs kedvem végigcsinálni azt az időszakot, amikor a férfi a barátnőjétől várja, hogy anyuci helyébe lépjen. Álljon meg magától a lábán, minden tekintetben (anyagiak, házimunka, önellátás), aztán jöhet az összeköltözés. Szóval nem feltétlenül az anyagi részen van a hangsúly. (mielőtt nekem esnél én 21 éves koromtól egyedül éltem)
2014. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek meg kéne tanulnia egyedül is élni. (Akinek van rá lehetősége.) Nem pedig a szülőktől rögtön valakivel összeköltözni. Aki sose volt egyedül, az sohasem tudja, hogy milyen teljesen önállónak lenni. Aki mindig függ valakitől valamilyen mértékben, annak párkapcsolatok terén is nehezebb dolga lesz. Sokan azért nem mernek kilépni egy nagyon rossz kapcsolatból, mert életükben nem voltak egyedül és félnek, hogy képtelenek úgy boldogulni.
2014. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

6-os: Nagyon jó, ha képes vagy a változásra, amint lesz barátnőd.

De elmondom neked, hogy volt egy pasim, akinek már volt lakása, autója, de anyucival élt. Hogy miért? Mert ő is hamarabb bejut a melóba, plusz anyuka főzött-mosott-takarított rá, neki meg sem kellett mozdítania a kisujját. Aztán a hétvégéket a külön kecóban töltöttük, és a feladatokat átvettem én, én nyaltam ki a kis seggecskéjét keresztbe. Majd vasárnap vissza anyukához.

És tudod mi lett a vége? Én besokalltam, hogy a házi cselédje vagyok hétvégenként, és még csak köszönetet sem kapok érte. Ezt nem akartam bevállalni hétköznapra is. Ő sosem költözött át a saját lakásába, mai napig anyukával él.

Tehát: nekem a külön létre van szükségem. Egy önálló pasira. Nem egy nagyra nőtt gyerekre. És ha tetszik, ha nem, úgy fogsz megtanulni önállóan élni, ha kirepül a fészekből.


26/n

2014. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!