Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy pasit, mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy pasit, mivel lesz nálunk ilyen húsvéti bál, aztán írtam neki hogy koccinthatnánk egyet húsvétra. De nem válaszolt, nem értem mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ő írt rám facebookon, szinte mindig ő keresett. Suliban is mindig odaköszönt nekem, de igazából személyesen egyszer beszéltünk kb 10 percet. Aztán gondoltam miért ne..elhívtam, még jóval előtte, és azt írta hogy nem igér semmit mert eléggé másnapos, de írtam hogy később lesz, erre nem is válaszolt, pedig rá is kérdeztem hogy jó e,de csak látta. Szerintetek??
2014. ápr. 20. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem akar menni sajnos. De lehet, hogy csak véletlen elfelejtett válaszolni, ha másnapos akkor fáj a feje stb. vagy azt hitte, hogy válaszolt, de közben nem. Az is lehet, hogy rossz a nete és nem küldi el az üzeneteket.


Én biztos mennék, ez lenne a racionális, kivéve ha Fradi meccs van és ma az lesz szóval lehet, hogy csak azt fogja nézni.

2014. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!