Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin kéz fogás, csók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin kéz fogás, csók, haza kísérés? (történet alul)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ehhez hasonló kérdés van, de mindenhol más a helyzet.


Szóval az a helyzet, hogy suliban megismerkedtem egy lánnyal és már vagy egy hónapja beszélgetünk facebookon.

Tudom, hogy bejövök neki, ő is bejön nekem, így elhivtam egy randria, belement.


Az lenne a kérdésem, hogy így hogy már kb. 1 hónapja beszélünk facebookon meg élőben is, az első randin a kéz fogás (séta közben.. köszönni már arcra puszival szoktunk) az hogy történjen? Már a randi elején köszönés után?

Második kérdésem, hogy ha a helyzet úgy alakul akkor a csók mehet a randi végén, nem?

Harmadik kérdésem pedig, hogy a randi végén haza kísérjem? Ha igen csak szimplán kérdezek rá, hogy "haza kísérhetlek?"?


Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2014. ápr. 20. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kísérd haza, kézenfogva, a végén csókkal. Na habozz.
2014. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan...majd írj hogy sikerült, szorítok

amúgy hány évesek vagytok?

2014. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kísérd haza, de a kézfogásban nem vok biztos. A zsók mehet a házuk előtt. Írd priviben, hogy hogyan ment!

Mogyi

2014. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

16 mindketten.

Nem tudom igazából úgy is az lesz amit a helyzet hoz, csak a kéz fogás miatt aggódok, hogyha nem fogom séta közben, lehet azt hisz , hogy csak haverja akarok lenni, mikor nem.

Igazából 99% hogy bejövök neki, úgyhogy nem veszíthetek sokat ha megfognám a kezét, csak hogyan...?


Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld:)

2014. ápr. 20. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:

a kéz megfogásában nem vagyok biztos...

én pl. úgy szoktam, hogy megölelem.

csók mehet a végén. vagy nem, attól függ, hogy ő benne van-e

2014. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kísérd haza, ez szerintem természetes dolog.

A kézfogásról annyit, hogy ha van rá alkalom akkor igen, nálunk volt mert lekapcsolták a lámpákat és féltem a sötétben.

Csókot nem tenném, mert nem biztos hogy lesz folytatása a köztetek elindult dolognak.

2014. ápr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem ha tényleg tetszetek egymásnak akkor nem fogja a megszilardult tajnyot is kipofozni belőled,ha szájrapuszival köszöntök egymásnak,vagy neadjisten megkérdezed.hogy hazakísérheted-e!

Am irj privibe h hogy sikerült!;)

2014. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is a csókot venném előbbre a kézenfogva sétánál. A csók pl elbúcsúzáskor jó, vagy bármilyen megfelelőnek látszó pillanatban. De ezt neked kell leginkább érezned.


Ne annyira engedélykérő, inkább felajánló jelleggel mondd, hogy szívesen hazakíséred.

2014. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!