Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért nem szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem szerettek online ismerkedni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon is szeretek, ha nem egy gyökér az illető, és kép hiányában már nem is érdeklem.
2014. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert sok a gyökér. :D
2014. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

személytelen és tényleg sok a gyökér...

ettől még ott ismertem meg valakit, akivel nemsokára randizom és már volt kapcsolatom netről. De ettől még nem tartozik a kedvenceim közé... legyetek merészek és lépjetek személyesen, akár egy buszon is:) Szüleim pl egy villamoson ismerkedtek meg:P

2014. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert vannak olyan dolgok egy férfiban amik apróságok, de nagyon fontosak. Pl a rezdülései, a gesztusai, az illata, a kiállása... ez neten nincs meg. És ezek olyan dolgok, amik ha nem tetszenek benne, akkor az egész férfi sem tetszik.


Neten pedig ezt nem tudom letesztelni és értékelni.

Jobb szeretem látni, érezni azt a férfit akitől akarok valamit.

2014. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez olyan kérdés minthogy fiúk miért csak a szöke nök jönnke be??? Természetesen ez nem igaz mert van akinél nem kritérium ahaj szin. vannak láynok akik szeretnek online ismerkedni vannak akik nem. Én pl a férjemet neten ismertem meg és elötte is volt több hosszabb rövidebb kapcsolatom netröl meg persze rengeteg gáz randim amiböl nem lett több randi.
2014. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

de egy randi után már igen:)


és még annyi, hogy ilyenkor elképzeled a legjobb formáját, beleéled magad és mikor eljön az 1. randi csalódsz. Mégha kicsit is, de csalódással indul a randi, innen még lehet tök jó a végére...

/ez olyan, mint egy jó könyvnél. ha elolvasod, imádod, majd megnézed a filmet és puff minden összedőlt:D/


azért nem ennyire drasztikus:) de biztos érted mire gondolok.

2014. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért, mert hemzsegnek ott a pedogilok, stb. És a fiúk nem ismerkedni mennek oda, csak képekért. Szerintem pedig ez undorító. Plusz én hiszek a sorsban, és szerintem ha a sors nekem rendelt el egy fiút, akkor azzal előbb-utóbb találkozom majd.
2014. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!