Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két fiú hívott el randizni,2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiú hívott el randizni,2 nap különbséggel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt barátom, még soha nem is randiztam, teljesen tapasztalatlan vagyok. Erre most hirtelen 2 srác is elhívott ugyanazon a héten, egyik péntekre, másik vasárnapra. Egyiküket sem ismerem túl jól, de mindketten szimpatikusak, kedvesek, egy randit "megérnének", főleg hogy még soha nem randiztam, és most már azért ideje lenne ismerkedni.

Igazából nem tudom, mit csináljak most, válasszak a két srác közül, vagy az belefér, hogy mindegyikkel elmegyek valahova ezen a héten?? Egyik sem ilyen romantikus randi lenne, az egyik állatkertbe hívott, a másik pedig sétálni, fagyizni. Mint mondtam, mindkettő szimpi és igazából nem tudom, mi alapján dönthetnék. Kicsit meg vagyok zavarodva, eddig senki nem érdeklődött irántam, most meg egyszerre ketten is.


2014. ápr. 23. 21:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy 19 éves vagyok.
2014. ápr. 23. 21:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel úgy tűnik a kettes a szerencseszámod, próbáld ki a double penetration-t velük.
2014. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lányok általában ezt simán meg szokták oldani. :/
2014. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

menj el mindkettővel,hogy döntésképes legyél

aztán aki szimpi azzal folytasd a másiknak meg mond :bocs,nem mégse

2014. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem menj el mindkettore , es valaszd ki az ameik jobban tetszik.Mondjuk ha megcsokolod az egyiket Penteken akkor inkabb mond vissza a masikat...
2014. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy lenne csók, még soha nem csókolóztam és nem nézem ki magamból, hogy az első találkozáskor csókolózzak. Nagyon félénk vagyok. :/

Akkor szerintetek nem gáz, ha tényleg csak ismerkedni (beszélgetni) akarok, ha így elsőre elmegyek mindkettőre? Utána persze választanék, de most tényleg nem tudom melyikük lenne jobb, mindkettőt meg nem akarom lemondani...

2014. ápr. 23. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:
6: Tégy így. Hajrá! :)
2014. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem meg gyere el szombaton. :)
2014. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el velük bajod nem lesz belőle. :)
2014. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!