Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám őszintén és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám őszintén és kedvesen vissza utasitani a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Összeismerkedtem egy nagyon kedves fiúval és a barátaim minden áron össze akarnak minket hozni..

Én eleinte megpróbáltam úgy nézni Ráá..De úgy gondolom hogy az én szivem más felé hajt..Nagyon aranyos most nyuszira hozott is nekem ajándékot és szülinapomra virágot meg próbálom neki néha mondani,hogy nem kell ez meg az köszönöm de nemtudom hogyan közölhetném ezt vele kérlek segitsetek nekem mert szerintem minden találkozásnál azt hiszi,hogy randizunk...



2014. ápr. 24. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
"Szia, ne haragudj de nekem másfele hajt a szívem."
2014. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezed, hogy neki mik a szándékai, milyen találkozásoknak gondolja az alkalmakat, amikor összefuttok.


Nyilván ekkor elmondja, hogy randinak.

Te pedig erre szépen elmondod, hogy ne haragudjon, de te nem szeretnél tőle semmi komolyabbat.


Mi volt az eddigi hímezés-hámozás oka? Nem lecseszés, csak az is lehet, hogy valami mégis mocorog benned, amiért nem akartad eddig megmondani neki...ha így van, akkor viszont minél hamarabb vágjatok bele, és minél előbb derüljön ki, hogy nem működik.

2014. ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát mivel nem ismerem a fiút ezért nem tom hogy mennyire érzékeny vagy olyan "lesz*rom" stílusú ... de ha kedvesen akarod elutasítani akkor mond neki vagy valami ilyesmit pl.:

figyu ! én nem nagyon szeretnék veled összejönni de attól még lehetünk barátok.

Én erre gondolok . Szerintem nem olyan bunkós de határozott és "kedves" . Ne ijedj meg , legyél határozott! :) Hajrááá !!! S. sikert!

( 12 év. lány : Petra )

2014. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Bocsesz de most más f@**ára vágyom"
2014. ápr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!