Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legyek emos, vagy öltözzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek emos, vagy öltözzek melegnek hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés
Én nem értem de minden fiúnak aki hominak öltözik vagy csőgatya fülbevaló fülltűgíto stb tök szép csajaik vannak. Én pedig megmerem kockáztatni h "nem vok ronda",rendesen öltözködök, de nekem nincsen. Legyek én is emos, kezdjek depizni??
2009. dec. 23. 20:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
16/F
2009. dec. 23. 20:31
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem,nekem így is jó vagy:)
2009. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
inkább ne ilyen kérdéseket tegyél fel, hanem add magad, és egyszer úgyis viszonozza vki a kzdeményezésed, lehet nem lesz könnyű, dde bízom benned annyi a lényege h eressz le a csajok előtt és add magad, én mondom mikor nekemse megy ez, de elvileg ez a megoldóképlet... 17f
2009. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Ha azt mondod, hogy "homi", akkor te már menthetetlen vagy.
2009. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan lányokat jobb kerülni akik a külsőségekre mennek. Azokkal csak a probléma van. Én tapasztalatból mondom, de majd te is ezt fogod mondani 10 év múlva.

Hajrá!

2009. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne próbáld :D Tudod milyen ritka ilyen pasit találni ma? Egyszerűen kiakadok, amikor áll mellettem a srác ugyan olyan árnyalatú rózsaszín pólóban, mint az enyém. Amikor meg azt látom, hogy többet törődött reggel a hajával, mert még nekiállt vasalgatni is, akkor szoktam végleg leírni, mint férfit. L/18
2009. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

NEEE!Ma is elment mellettem egy ember, akiről nem tudtam eldönteni, hogy lány-e vagy fiú. Aztán láttam, hogy hosszú szárú csizma volt rajta és a gatyájába betűrve. Szal csak lány volt, remélem addig nem süllyedünk le, hogy a "menőcsávók" is ilyet hordjanak :D

Rettentő irritáló, ahogy ki tudnak nézni. Igaza van az előttem szólónak, mindig elszégyellem magam, hogy azok a "pasik" többet tudnak a hajformázásról, mint én :D És ez a rózsaszíndivat :) Kész :) 5-10 év múlva szégyellni fogják, hogy így ki mertek menni az utcára :)

Tök ritka, hogy normális pasi sétafikáljon az utcán :) Használd ki ezt :) Biztos sikerülni fog barátnőt szerezni, csak ne az emós csajokat próbáld felcsípni.

2009. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

Hello.Honann veszed hogy ők depiiznek?

megúgy birom hogy mindenki mondja hogy emo érfelvágás meg minden de könyörgöm mondjon már valaki egy olyan emot aki megpróbbállta felvágni az ereit :D

én nem határozom magam semmi stílusba, de én csőgatyában járok,van két fülbevalom,vasalom a hajam, és a lányokat szeretem :D

2009. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

ne hallgass ezekre... én 16 éves koromig 1 nő nem állt velem szóba ! folyton csak csalódás és vissza utasítás hülyének nézések jöttek folyton:S...

sajnos haladni kell a korral nem 60 évesek vagyunk!

A mai csajok igen is igénylik hogy egyedi kivételes megjelenésed legyen. PL nem árt ha adsz magadra. Az nem b.zis. A "csúnyák" irják azt hogy b.zis mivel irigykednek és nem elég menők ahhoz hogy felvállaljanak egy trendi vagány egyedi stílust. Ne legyél hétköznapi és ne legyél unalmas. Amióta stílust váltottam akkora önbizalmam van hogy az ilyen "retkek" mint az előttem kommentezők rájuk se nézek. Tuti csúnyák. De én meg az ő szemükbe vagyok az. És??? kit érdekel? Attól nem leszek boldogabb mert nekik akarok tetszeni. Nincs szándékomba. Jól kinéző csajhoz igen is neked is jól kell kinézned. Mivel a csaj ugy gondolja hogy ő szép és nem akárki. Te is ha stílust váltasz lesz benned egy magabiztos határozottság ahogy elmész egy csaj mellett a csaj szinte elszégyelli majd magát és elpirul hogy vajon bejösz-e neki és aggódik azalatt a pár másodperc alatt... majd bnőjéhez fordul és rábíztatja hogy merjen odamenni hozzád kérje el legalább az msn-ed mert bejösz neki. Higyj nekem. Velem nap mint nap előfordul az ilyesmi, és tök menő érzés hogy nem kell csajoznom :DDD jönnek ők. Ha mást nem de legalább azon a nap is beszélgettél csak úgy váratlanul 1-2 jó csajjal és jobb közérzeted lesz. Aztán meg majd rá érsz "vissza" változni ha megkomolyodsz. Fiatal vagy és éld az életed boldogan nők jelenlétével. Kérdezem mi a jobb?

Átlagos lepukkant rövidhajú vagy akiben semmi érdekes kinézeti dolog nincs mint levegő? Következmény: Max egy közepes kinézetű csajt össze szedsz (nemkönnyű) főleg előzetes magabiztosságok nélkül. 1 évben max 1x és még amugy is kikészülsz tőle mire sikerül felszedned :S:S !!!


Vagy?

Felveszel egy egyedi határozott sítlust ami adja az Én-ed. Dob rajtad hidd el. Meg se kell szólalnod és belül érezni fogod nyerőbb vagy :) És ha ezt érzed igen tényleg magadhoz vonzod a nőket eleinte furcsa lesz hogy körülöttek zsongnak jobbnál jobbak de majd megszokod és majd választasz melyik legyen a bnőd ha megismerted.


Én csak egy határozott, egyedi, stílusos pasi vagyok akinek bárki bármit mondhat nem vagyok vezérelhető tipus!

Csajoknak pl ez is bejön. A kinézeteddel azt sugallod tudat alatt hogy te nem vagy vezérelhető és befolyásolható!!! NAH kiváncsi vagyok hogy erre a dumámra mit fognak válaszolni a "retkek".....


És íme: Idén "csak" 5 olyan csajom volt akiről más álmodozik. Ti csurgassátok a nyálatokat én meg smárolgatok flörtölgetek jobbnál jobbakkal. Te is tedd ezt. Házas vagy? Eljegyeztek? NEM akkor??

fiatal vagy én csak ezt mondom ne komolykodj.

Remélem segitettem:)

20/F

2009. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
NEEEE! fiam, véletlenül se!!! vannak normális lányok is, hidd el. csak azok se tudják, miért nincs pasijuk, és körülbelül ugyanezen gondolkoznak. legyen stílusod, legyél ápolt, aztán ennyi.
2009. dec. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!