Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lehet elrontani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet elrontani egy ismerkedest nyomulasal? Jobb bevallani, hogy restelled, hogy ennyit irogattál, őszintének lenni?

Figyelt kérdés
24 eves lány vagyok, es egy fiuval nagyon jol ment az ismerkedes, de sok lettem neki szerintem, elrontottam, es o visszavonulot fujt, én meg utanna meg irogattam, meg lehet neki mondani, hogy már restelem, hogy ennyit irtam neki? mert valahogy hogy nem irt, azzal csak verszemet kaptam, pedig tudom, hogy milyen idegesito tud lenni. S most meg egy szorakozohelyen, ahol zenesz, batrabb voltam, s maradtam mig osszepsakoltak, nem akarom, hogy hulyenek nezzen, hogy mennyire futok utanna. Nm tudom, h ha most teljesen visszavonulok, meg fel keltheteme ujra az erdeklodeset?
2014. ápr. 27. 19:51
 1/1 anonim válasza:
El tudsz távolodni egy picit a helyzettől? Szerintem nagyon gyümölcsöző ilyenkor lerakni a telefont. Olyanokkal lenni akikkel intimitást tudok megélni (család, barátok) és olyan dolgokkal foglalkozni, amik kreativitást igényelnek, ahol alkotni tudok. Ez személyes, én például kirándulnék is egy jót. Jó idő várható. Sokan élünk meg hasonló helyzeteket. Nekem ez már többször segített.
2014. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!