Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a helyzetben érdemes lett volna kezdeményeznem?

Figyelt kérdés

Egy családsegítő hivatalban voltam ügyet intézni.

Kettesben voltam egy 40 es nővel. Szép arca van.

Kicsit duci, de komolyan mondom nagyon vonzó nő, csak gondolom szülés után maradt rajta egy kis felesleg.

De nekem nagyon bejött. Én 27 vagyok, jóképű, aranyos srác. Kedves volt ő is hozzám, de úgy éreztem ciki lett volna bepróbálkozni nála, hisz alapból valószínű, hogy van családja, erre jön egy hülyegyerek, aki azt hiszi, dughat vele egyszer kétszer.

kb. kiröhögött volna vagy hívja a biztiőrt.

Vagy esetleg lehetett volna?

Szerintetek amikor visszamegyek megér egy próbát, vagy csak viccet csinálnék magamból? Végül is miért ne vágyhatna egy 40 es nő egy kis kalandra egy fiatal sráccal? Nem igaz? Kell egy ilyen szép emlék egyszer az életben.


2014. ápr. 28. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerinted mi ezt honnan tudjuk?

Most akkor döntsd el, hogy van vér a pucádban, hogy leszólítsd, és előadd neki a mondandód, hogy egyszer-kétszer megdugnád, és ennyi, vagy írj ki még egy ilyen értelmetlen kérdést...a válaszainktól nem fogsz kielégülni...

2014. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!