Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek mi az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mi az oka annak, hogy manapság a NORMÁLIS FIÚKNAK (akik megbecsülnék a barátnőjüket) vagy éppen nincs barátnőjük, vagy esélyük sincs arra, hogy legyen? Van köztetek olyan, aki ismerkedne ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Kérlek a véleményeteket részletesen fejtsétek ki!

2014. ápr. 28. 22:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
69%
Ez engem is érdekel.
2014. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
32%

anyagias világban élünk.

és mivel a legtöbb csajnak büdös a munka, vagy keveset keres ha dolgozik, ezért pénzes pasit néz.

a normál pasi, aki meg csak melóból él, az meg nézhet, hogy nem tud nőt felszedni.

2014. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom ilyen fiú. Mivel a párom, így ez azt bizonyítja, hogy van esély. :)

Bár azt megjegyezném, hogy nem volt barátnője előttem, és most sem annyira kapkodnak utána. Valamint azt is megjegyezném, hogy az egyetemen olyan szakra járok, ahol nagyon sok lány van, így rengeteg 20-25 körüli csajt ismerek, így tudom, hogy a nagy részük milyen szánalmas szempontok alapján válogat a pasik között. Nem igazán egyezik az ízlésem, és a preferenciáim az átlaggal.

2014. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég feltettem egy kérdést a nőknek és az egyik kb megválaszolta a kérdésedet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__561..


Ezt írta:

Félnek lépni, vagy éppen rossz lányoknál próbálkoznak, és gyk-s tendencia alapján ebből vonnak le fals következtetéseket.

Én örülnék, ha több lenne a határozott, magabiztos, erős férfi. Az ilyen férfitől a kedvesség nem erény, hanem a személyisége velejárója. Sok pasi meg azt hiszi, hogy attól, hogy "kedves" már minden álmát teljesíti a lányoknak. Míg az, hogy valaki kedves, szociábilis szerintem a legtöbb kapcsolat alapfeltétele, nem pedig valami kiváltságos erény. Mást is fel kéne tudni mutatni.


Olvasd át többször, mert érdemes.

2014. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Noydra ***** válasza:
53%

A legtöbb olyan normális, akinek nem jön össze csaj, nagyon nem normális. Mégegyszer hangsúlyozom, nem az összes.

Ez az oldal bizonyította elégszer.


Lehet oltani.:D

2014. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Van esély, de ez az érték elhanyagolható, olyan közel esik a nullához.
2014. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Ma végig ezen rágódtam. Mindig megszívom, pedig segítőkész, értelmes vagyok (állítólag) és jó hallgatóság. Nem csalok meg senkit, nem hazudozom, de még csak az önfényezés sem a pályám ismerkedéskor (jó, most úgy tűnhet...)


Aztán itt állok 22 éve egyedül. Biztos unalmasnak tartják az olyan embert, akinek nincsenek kilengései.

2014. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
59%
Talán 22 évesen nem egy csajra kéne várni, hanem tenni is valamit az ügy érdekében. Ha zárkózott vagy, nem lesz semmi, hiába vagy kedves.
2014. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

4-es az általad idézett nőtől azért szívesen megkérdezném, hogy a nők mit tudnak felmutatni? Mert a legtöbb azon kívül, hogy szét teszi a lábát, semmit... Értelmileg és érzelmileg sajnos nagyon sokan egy amőba szintjén állnak, ez persze igaz a pasikra is.


3-as, ezzel csak annyi a gond, hogy látod, hogy szinte egyedül vagy rengeteg szaktársaddal szemben. Tehát szerinted is trék az esélyek.

2014. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
59%
Én azt tapsztalom, hogy a magukat normálisnak tartó pasik akiket valamiért ignorálnak a lányok a legkevésbé normálisak. Nem akarok én leszólni senkit de az ilyenek között találkoztam nagyon durva lelki defektekkel. És még valami, ők ált. úgy gondolják, hogy mert normálisak és megbecsülnék a barátnőjüket járna nekik egy csinos aranyos kedves lány. Ez viszont nem így van. Semmi nem jár alanyi jogon. Én sem gondolom, hogy csak mert nőnek születtem jár nekem egy pasi aki eltart (bármennyire is ezt a szereotípiát nyomják itt egyesek), a dolgokért tenni kell, alkalmazkodni, fejlődni és nem besz@rni a változásoktól.
2014. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!