Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedjek a moziba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek a moziba? (feltételek lennt)

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek egy fiúval moziba, de az az igazság h én egyelőre nem szeretnék vele akkor összejönni, és ha mondjuk megakar csókolni v megfogja a kezem akkor h utasítsam vissza? Nem szeretnék se bunkónak se kis szűzies lánynak tűnni:S MSN-n tök jól elbeszélgetünk meg néha felhív de van egy másik srác is szeretne tőlem vmit, ezért nem akarok belebonyolodni egyikbe se hanem megismerni őket.

17/L


2009. dec. 24. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem mondd meg neki, hogy egyelőre nem szeretnél komoly kapcsolatot. ha normális, megérti. hogyha nem, akkor válaszd a másikat :D
2009. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem ha még nem döntöttél a mozinál rosszabb helyet nem is választhattál volna randihelyül .. :/

ne moziba menjetek, hanem mondjuk egy beszélgetős helyre, ott legalább TÉNYLEG megismerheted a mozi nem az a nagyon ismerkedős max ha megismernéd közelebbről dehát te azt még nem akarod :)

ha mégis moziba mentek akkor ne csodálkozz ha a pasi többre számít, a mozi összebújós hely :)

2009. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy nem tudtatok jobb helyet kitalálni mint a mozit...Az nem ismerkedős hely, mint ahogy már előttem leírták! Ott olyan közel kerülsz majd hozzá (akaratodon kívűl) hogy "öröm lesz nézni"... Inkább sétáljatok ha jó idő van, vagy üljetek be egy cukiba!
2009. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem én válaszottam a mozit:S meg nem mertem megmondani h nem tetszik a mozis ötlet:S

és ilyenkor illik az h ő fizet mindent(mozi v pl kaja)? nem igazán szeretem az ilyen első randis dolgokat, kényelmetlenül érzem mikor meghív vmire kifizeti stb:S

2009. dec. 24. 23:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elhivsz 1 csajt randira akkor legalább annyi gerinc legyen benned hogy te fizess mindent:D 14F
2009. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb ötlet a mozi ez tény, de most ez van ezzel kell gazdálkodni. Első találkozás( randi) amúgy se a csókolózásról szól. Az lenne a lényeg, hogy megismeritek egymást, eltöltötök pár kellemes órát( bizonyos esetbe :D ) . Mindez mellett egy találkozásból nem kötelező legyen bármi.

Boldog karácsonyt

2009. dec. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

11:26 lány vagyok ha nem baj és nem én hívtam moziba hanem ő engem, szal nem értem:D

utolsó mondatod kedves utolsó picit megnyugtatott, h egy találkozásból nem kötelező h legyen vmi:) scak pl megakar csókolni akk mit csináljak?:S

köszi:) mindenkinek Kellemes Karácsonyt!

2009. dec. 25. 15:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Először találkoztok, ismét megkérdezem? Lelkifurka nélkül félre fordithatod a fejed, nem kötelező rögtön nyalakodni, meg szerintem nem is szép.

Üdv.

2009. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11: 30 as voltam.
2009. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

bocsi nem láttam h kérdezted, kb 1 éve ismerkedtünk meg egy buliba és azóta csak neten írt névnapom ill szülinapom alkalmából de ennyi, aztán most kb 3hete meghívtam vhova(közös ismi bulija) de nem tudott eljönni, tehát eddig 1x találkoztunk mikor megismertem

am rendes nem az a nagyon bulizós fajta, nem szeretném megbántani:S

köszönöm h visszaírtál:)

2009. dec. 25. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!