Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jó hétvégi programot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csabi1993 kérdése:

Milyen jó hétvégi programot ajánlanátok találkára?

Figyelt kérdés
Másodszorra találkoznék ezzel a lánnyal, és szeretném ha tartalmas napunk lenne, de sajnos nem lesz valami jó idő.Esetleg tud valaki valami jó programot, mondjuk szombathelyi lehetőségekkel mérve? :) Várom az ötleteket (hülyeségektől viszont kíméljetek)
2014. máj. 2. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már állítólag rossz idő lesz,akkor mozi?
2014. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, kezdetnek nem rossz :D Na még :)
2014. máj. 2. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán bemutathatnád a családodnak a barátnőd.

Ha csak másodszorra találkoztok,akkor gondolom még nem tudják a szüleid,hogy már csajod van.

2014. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne moziba menjetek, ott nem lehet ismerkedni meg beszélgetni. Nézz körül hogy mi van nálatok arrafelé, sajnos a helyi dolgokban nem tudok segíteni. De szerintem egy kávézóba beülni is jobb mint moziba menni.
2014. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is a mozi ezért nem a legjobb ilyenkor.Kicsit félénk lány, és nem hiszem hogy így eljönne hozzám, hogy másodszor lát :D Hát igen, akkor marad a beülés...
2014. máj. 2. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!