Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak! Ti randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti randiznátok egy mentőtiszttel?

Figyelt kérdés

Az időhiányt, az állandó kimerültséget, a változó műszakokat, valamint a nem túl nőies hivatást tekintetbe véve. :)


Normális válaszokat kérek!



2014. máj. 4. 15:13
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus akkor megismerném szívesen, aztán kiderülne.
2014. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én is az eüben dolgozom. Zsák a foltját. :D
2014. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj, hogy mentőtiszt? :)

elég tiszteletre méltó munka....


amúgy meg ha szimpatikus és aranyos akkor miért ne? :)

25/f

2014. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
akár,de hosszú távon biztos nem könnyű.
2014. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Randizunk?
2014. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Nem vagyok mentőtiszt még, de annak készülök.


Külön nem baj, hogy mentőtiszt, csak a felsorolt indokok miatt kérdeztem. Egyébként szerintem nagyon szép szakma, szóval nem sértésnek szántam a kérdést:)

2014. máj. 4. 15:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az időhiány meg a változó műszakbeosztás (igaz talán több rendszeresség van benne) nálam is megvan - egyértelműen ez nem okozna akadályt.


Hogy mit dolgozol sem gond - legalábbis amíg nem kajálás közben szeretnéd kitárgyalni a legcsúnyább eseteket. A szüleim és a húgom is egészségügyisek, ugye mikor máskor van idő beszélgetni, mint kajálás előtt-alatt, hát persze hogy akkor jut eszükbe... :D Nem vészes, meg simán bírom, meg tudom hogy jobb kiadni bizonyos dolgokat/élményeket az embernek magából, dehát várják meg amíg befejezem. :)


Az állandó kimerültség attól függ mit takar. Ha várhatóan nyugdíjig a melón kívül csak az otthon fetrengés van, az azért biztosan gond lenne egy idő után. Kell a közös szabadidő meg a közös szabadidős programok hogy az ember megismerje a másikat (ugye a fent említett krónikus időhiány ellenére is).


De ennyivel, hogy "mentőtiszt vagyok" nem tudnál elriasztani. :P


27F

2014. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizáró ok.
2014. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
tőlem aztán kőmüves, asztalos vagy útépítő is lehet ha jól néz ki....
2014. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A munka egy dolog és más a párkapcsolat!

Társ legyen! Mindenben.

2014. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!