Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 8. -os vagyok, nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8. -os vagyok, nagyon tetszik egy 9. -es lány, és esélyes, hogy énis bejövök neki, de nemtudom hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Előbb elmondjam neki hogy bejön és csak utána hivjam el ( igy legalabb nem annyira kinos mintha a randin derul ki h a friendzone közepén vagyok nála) vagy sokkal jobb ha elhivom es alakul magatol, illetve hova vigyem el? Csók játszik elso randin, vagy az adja magat? Segitsetek mert meg nem volt baratnom es nem szeretnem ezt elcseszni, koszi a gyökér valaszok mellett az ertlemeseket is ;)

2014. máj. 6. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nőj fel
2014. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én drukkolok ;)
2014. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Kossz fonok, gondolom te nem voltal ennyi idos, te instant felnott nek szulettel es nem feltel hogy visszautasitanak -.-"


2. Koszi

2014. máj. 6. 23:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha elhívod valahová abból már alapból az jön le, hogy bejön neked, nem kell előtte a szájába rágni.

Te ismered, te tudod, hova menne szívesen. Vagy ha nagyon nincs semmi ötleted, kérdezd meg az egyik megbízható barátnőjét (ha van ilyenje) előtte.

A csók dolgot meg ne erőltesd, ha úgy adódik, lesz, ha pedig nem, az se gáz.

2014. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy fog veled foglalkozni egy 9.es csaj. Manapság az a menő hogy 25-30 éves csávókkal járnak a kis csitrik mert "jaj van autója, pénze, háza" (persze van kivétel, nem általánosítok). Nem egy ilyen csajt ismerek. Talán ha öregebbnek nézel ki a korodnál akkor van esélyed.
2014. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. Az a problema hogy nem vagyok joba a baratnojevel


5. Az elozo pasija 10.-es volt, raadasul az egyik haverom, szoval tudom, de valahogy megis azt erzem hogy bejovok neki, mert allandoan olelget es nemcsak az a szimpla barati , hanem hosszu ideig

2014. máj. 6. 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha Bp-en vagy a közelében laksz, elmehetnétek a nagy sportágválasztóra (most lesz 23-24-én) utána pedig esetleg moziba.

A csak mozi szerintem nem olyan jó ötlet, nem lehet közben beszélgetni. Vacsorázni se hívd, ahhoz még fiatalok vagytok.

Esetleg, ha szereti az ilyeneket, elviheted állatkertbe, gokartozni, bobozni, kalandparkba, vagy hasonló kinti programokra, amik közben jót lehet szórakozni.

2014. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi, az allatkert nagyon jo otlet
2014. máj. 7. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!