Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtek valakivel. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtek valakivel. Mit tesztek? (bőven lejjebb)

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy megismerkedtek egy lánnyal/fiúval, akivel nagyon jól kijöttünk. Minden tökéletes köztetek, nagyon jól érzitek magatokat vele, rövid időn belül nagyon megkedvelitek egymást. Egyetlen bökkenő, hogy nagyon messze laktok egymástól, ezért csak nagyon ritkán oldható meg a találkozás... Mit tesztek? Folytatjátok a dolgot és kitartotok egymás mellett, vagy inkább megpróbáljátok elfojtani az érzelmeket és továbblépni?

Kort is írjatok! Köszönöm


2014. máj. 8. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Folytatjuk.
2014. máj. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tökéletes akkor ott valami gyanús tehát nem vágnék bele.

22

2014. máj. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezért nem ismerkedem olyanokkal, akik messze laknak. :)

De ha mégis belekerülnék, keresném a megoldást, hogy a lehető legrövidebb időn belül minimalizálódjék a távolság.

2014. máj. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Én is nagyon de nagyon ráb*sztam mert azt hittem tökéletes erre kiderült hogy egy kettős személyiségű r*banc volt.
2014. máj. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy is most már a 2-es válaszolónak mondtam hogy igaza van*.
2014. máj. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Találkoztatok már? Ha igen és akkor is minden tökéletes volt, akkor tartsatok ki egymás mellett :) 19/L
2014. máj. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Folytatnám és törekednék arra, hogy közelebb kerüljünk.
2014. máj. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha élőben is találkoztunk már többször is és az ágyban is kiállta a próbát a kapcsolat, akkor hajlandó lennék áldozatot hozni olyan értelemben, hogy odaköltöznék esetleg, ha van munkalehetőség számomra. Vagy ő költözne hozzám...


26/F

2014. máj. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!