Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbeszeltem baratnommel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszeltem baratnommel hogy szombaton elmegyunk valahova, aquaparkot terveztem, de ma megjott neki, szerintetek igy is elvezne? :o Vagy hogy kerdezzem meg? Igazabol meglepi lenne

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Pl. Szerinted tudnál ''így'' úszni velem:D? Na jó ez elég ratyi volt, légy kreatív
2014. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem igazabol,hogy kideruljon a helyszin..max. aznap
2014. máj. 8. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy masik alkalommal vidd el ot! Ennyi!! :)
2014. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Például így: Azon gondolkoztam, hogy ha megjön egy lánynak, akkor is elmer menni strandra, élményfürdőbe? Esetleg bele is mer menni a vízbe? Te mit gondolsz erről Szivem?

Amúgy én nőként mondom, hogy nem vállalnám be. Már voltam így élményfürdőbe és óránként kellett járni a mosdóba tampont cserélni, nehogy elkapjak valamit. Nem tudtam élvezni a fürdőzést, mert attól paráztam, hogy elkapok valamit meg folyton az időt néztem, hogy kell-e már menni? Ráadásul a tampon egy óra alatt nem igazán telt meg (legalábbis nekem) és kicsit fájt is cserélni. Ha a barátnőd se szívesen menne így, akkor inkább jövőhétre iktasd be ezt a programot.

24/N

2014. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha nekem megvan, én semmiképp nem megyek vízbe. Viszont van, aki igen, úgyhogy lehet tényleg jobb lenne simán megkérdezni.
2014. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi
2014. máj. 8. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp meglepit akarsz, akkor hagyd máskorra, mert lehet, hogy kellemetlen lenne neki. Találj ki helyette valami mást, biztos van még ötleted.

Ha annyira nem fontos, hogy meglepi legyen, akkor meg simán kérdezd meg tőle. Van, aki gond nélkül strandol akkor is, ha megvan neki.

2014. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszeru, legyen egy B terv is.
2014. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!