Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megéri vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri vele komolyabban foglalkozni? Vélemények?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit pár hónapja ismertem meg komolyabban,a szalagavatómon kavartunk, de ugye egy iskolába járunk és tudtam hogy kicsoda. Azt mondta, és mondja is, hogy ő akkor nagyon jól érezte magát velem, azóta is chatelünk, suliban is beszélgettem vele. Azt mondta, hogy szimpatikus vagyok, aranyos. Na hát gondoltam hogy elhívom találkozni, elhívtam, megkérdeztem tőle, hogy jövő héten nincs-e kedve találkozni, mondta, hogy nem tudja még, majd meglátja. Eljött az a nap, és hát úgy tett mintha elfelejtette volna, ezt egy kicsit ilyen kudarcként fogtam fel, de mondom sebaj, majd máskor. Aztán hagytam pihentetni a dolgot, múltkor kérdeztem tőle, hogy ráér-e, írtam neki, hogy szeretnék vele találkozni, meg hát szeretném jobban megismerni. erre írta, hogy nem tudja még,ő zavarban volna, meg az anyja lehet, hogy kitalál neki valamit, meg az xy nem engedi, meg ilyenek, de hogy ez bonyolult. Hát mondom rendben van, de nyugodtan megmondhatod konkrétan, hogy mivan, nem kell itt magyarázkodni, nem sértődök meg. Azt mondta hogy nem az, hogy nem akar találkozni, arról szó sincs. Végül megkérdeztem ismét tőle, hogy na nem számonkérés végett, de miért nem szeretne velem találkozni, mert én ezt ugyanúgy elutasításnak veszem, mintha konkrétan azt mondaná, hogy nem akar találkozni. Erre azt mondta, hogy ő rohadt lusta... Rendben van mondom. Ez csak szerintem furcsa egy kicsit? Mármint, ha valakinek szimpatikus vagyok, esetleg bejövök neki, tényleg jól érzi magát velem, akkor miért nem ér meg egy próbát?

2014. máj. 11. 12:25
 1/1 NERD HD válasza:
Héáát...nem tom szntem beszélj vele még egy kicsit...
2014. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!