Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek néhány nő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek néhány nő miért éri be kevesebbel, mint más nők?

Figyelt kérdés
Szegényebb pasi, állandó buszozás, nem túl nagy egzisztencia.
2014. máj. 11. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert az a néhány nő szereti ha szeretik, és valószínűnek tartom hogy az a néhány nő is tud szeretni és tudják milyen úgy egy kapcsolatban lenni hogy kölcsönös a szeretet.
2014. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Első válaszolónál a pont. :)
2014. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noydra ***** válasza:

Mert az értelmesebbje nem a pénzt nézi.

Furcsa mi?

2014. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1 +1


Na meg pénzt magának is szerezhet az ember, nem kell az egzisztenciát a másiktól várni.

2014. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki karrierista és nem mindenki az anyagiak alapján választ párt. Ez ilyen egyszerű. Én is szerelemből, szeretetből választottam.
2014. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek melyik nőből van manapság több: azokból, akik az egzisztenciára mennek, és pénzes pasit keresni, vagy egyelőre még azokból, akiknek a szerelem számít, és nem az, hogy mije van a férfinak?
2014. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noydra ***** válasza:
Látod 6os, ez a legnagyobb kérdés.:D
2014. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem "kevesebb". Én pl. úgy gondolom, hogy nekem magas igényeim vannk. Olyan pasit szeretnék, aki intelligens, művelt, humoros, olvasott, nyitott. És nem nagyon van férfi aki ezeknek eleget tenne.

A pénz nem érdekel. Nem mintha nekem sok lenne, de ilyen téren nincsenek nagy igényeim. Én szeretek tömegközlekedni, gyorsabb és szórakoztatóbb is mint autózni. Meg alapvetően a boldogságom nincs egyenes arányosságban a pénzzel. Én szerelmes akarok lenni a pasiba, nem a pénzére vágyom. Emiatt nem gondolom, hogy kevesebbel beérném, csak más az értékrendem. Gazdag pasit már sokat találhattam volna. Olyat akivel igazán összeillnénk még egyet sem.

2014. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!