Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hamarosan randizok egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan randizok egy sráccal, kölcsönösen tetszünk egymásnak, de felmerült a kérdés bennem, lehet, hogy cigány. Hogy lehet ezt kideríteni? 26 L

Figyelt kérdés
Kollégám egyébként, viszont nem ismerem közelebbről, mert nem egy területen dolgozunk. Frusztrál a dolog, hogy lehetne ezt tapintatosan tisztázni még az elején..

2014. máj. 12. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú ezt sehogy nem lehet tapintatosan.Esetleg csekkold le az ismerőseit fb-on.Ha sok a C egyed az ismerősei között,esetleg a tesvéréről,szüleiről van kép,akkor tudhatod csak meg.
2014. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozik akkor már csökkent az esély hogy cigány :D
2014. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindegy? Ha normális..
2014. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
rakjal ra egy gabor kalapot, csinalj egy kepet mi meg megmondjuk, hogy az-e vagy sem :D vaagy csak hagyj valami aprosagot elotte es menj ki a mosdoba.
2014. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd rá a biciklid 1 percre, ha cigány dolgozni fognak benne az ösztönök és ellopja mielőtt te annyit mondhatnál bakfitty.
2014. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Hagyj elől egy régi réz csaptelepet, vagy bármi más réz tárgyat, mikor tudod, hogy csak ő jár arra. Ha eltűnik, akkor nem kérdés! :)
2014. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Ird ra egy papirra hogy MUNKA, ha elmenekul akkor az.
2014. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Miért baj az, ha cigány? A kérdésben benne van, hogy bejön neked. Ha bejön, akkor mit befolyásol a származása (hiszen a vonzalmat nem)
2014. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Facebookos ismerősök, szülei, testvérei, ha meg vannak jelölve. A társaság, amibe jár. Viselkedés, tipikus arcvonások, beszédstílus.


Speciel engem marhára nem zavarna, ha megkérdeznék tőlem, hogy az vagyok-e. Akkor sem, ha az a nő, akivel ismerkedek. Elmondanám, hogy nem, illetve hogy német felmenőim vannak (jó, ez így elég hülyén jön ki, nem is kevertek még össze ci.gánnyal, csak a példa kedvéért... :D). Mondjuk rólam alapból is azt mondják, hogy érzelemmentes bunkó vagyok. Egy próbát azért talán megér, és ez a legegyenesebb és legegyszerűbb módja.

2014. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Azt azért még hozzátenném, hogy remélem nincs gusztusod összejönni egy ci.gánnyal. Ha megtudtam volna bármelyik barátnőmről, hogy előttem volt már ci.gánnyal, ott lett volna vége azonnal. És szerencsére ezzel nem vagyok egyedül.
2014. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!