Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lenne eselyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne eselyem?

Figyelt kérdés

Van egy lany akit ovis korom ota ismerek, baratom is volt es nagyon szep lett, es az anyja az en anyammal jart egy osztalyba. Az a helyzet hogy o azota megvaltozott es lett egy csomo ismerose nekem is van de joval kevesebb. Bejon nekem es tudom hogy o nem olyan lany mint a tobbi. Reg nem talalkoztam vele es el is hivtam ot talalkozni de egy csomoszor mondta hogy nem er ra vagy nincs kedve:/ Hogyan beszeljen ra ot hogy talalkozzunk vagy hogy (nem akarok bekepzelt, ontelt, nagykepu lenni) jarhassunk?

13/f



2014. máj. 14. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van egy csomó barátja, és veled nem nagyon tartaja a kapcsolatot, akkor legyél vagányabb, sármosabb. Akkor eldicsekedhet a barátainak, hogy milyen menő barátja van. Végső esetben, ha nagyon nem tudod rábírni, hogy találkozzatok, akkor kérd meg a az anyukádat, hogy beszéljen a szüleivel, hátha ők hatással vannak rá.. Több tippem sajnos nincs :) :)
2014. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát nem akarom hogy anyum az ő anyjával beszéljen hogy menjünk át hozzájuk, mert.. hát nem is tudom mit gondolna. Már az osztálytársaim ***-nak tartják mert nem akar velem talizni.
2014. máj. 14. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!