Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még mindig van csönd a randin!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig van csönd a randin! Ez normális?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja ismerkedek egy fiúval (26)eddig 3 randink volt,de még azon is előfordult h nem találtunk témát és volt pár perces csönd..

Mindennap beszélünk facebook-on,és azt hiszem,igazán jól el tudunk beszélgetni, a valóságban mégis van,hogy nem tudunk mit mondani... :(

Mit gondoltok erről? Ez OK? Vagy azt mutatja h nem vagyunk egy hullámhosszon? :O

Esetleg saját tapasztalat?

(ő az első fiú,akivel randizni kezdtem)

18/L



2014. máj. 16. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Véletlen olyan rész nincs, hogy csak egyikőtök kérdezget és a másik válaszol?
2014. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még nem tudtatok annyira megnyilni egymás előtt és még vigyázztok milyen témát, mit mondjatok. Néha nem is baj ha egy kicsit nézelődtök, én se szeretek ha kel ha nem beszélgetni, néha jó egy kis csönd is..
2014. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor van meg igazan az összhang ha tudtok hallgatni is egymas mellett.
2014. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ennyit a facebookról, az emberi kommunikáció megromlik miatta.

Én nem facebookozok még is sikerült megismernem egy fiút hála a tömegközlekedésnek és semmiféle csönd nen volt.. Azért mert nem tudtunk egymásról semmit és így sokkal érdekesebb.. Ez az ismerkedés szépsége nem az ami facen megy hogy.

X. :Szia! Mizu?

Y. :hello, semmikül. Veled?

X. :itt se több. Jó a képed

Y. :köszi. Te is helyes vagy...... Blablabla

2014. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Ilyen még nem igazán volt..

Hogy lehet így beszélgetni h ne interjúszerű legyen ez az egész??

2014. máj. 16. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha facen sose fogy ki a téma, akkor élőben se kéne. Szerintem csak zavarba vagytok. De a hallgatás nem gáz. Csináljatok több tevékenységet, ahol nem a beszéd a lényeg és szórakozzatok. Jobban összeszoktok majd és minden csodás lesz.
2014. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a pár perces csönd megszűnik ha nem félnétek ezektől a pillanatoktól..vagy talán csak a másik közeledésére vártok?
2014. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6. hozzászóló: Köszönöm! :)

Eddig sétáltunk,kirándultunk,az utolsó randin meg bekergetett minket az özönvíz :D ..szóval igazi programot még nem csináltunk..

2014. máj. 16. 16:40
 9/10 A kérdező kommentje:
7.: igazad lehet:)
2014. máj. 16. 16:42
 10/10 anonim ***** válasza:
en 17 vagyok de sose ereztem magam gyerekesen se rosszul ha az elso randin csond van en meg elkezdek minden faszsagrol beszelni mert ha nem fel tolem vagy ugymondva megbizik benne elmeselni velemenyet vagy elmenyet es maris beszelgettek:) 7es voltam amm:d
2014. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!