Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy számomra nagyon szimpatikus emberrel, sokat beszélgettünk, ismerkedtünk, és aztán találkoztunk is. Sajnos nagyon elrontottam a találkozónkat, nem szoktam ilyen béna lenni, nem is értem mit gondoltam...Viszont azóta nem keresett, tehát tudtomra adta, hogy részéről ennek vége. Tudom, hogy már nem akarhatok Tőle semmit, mert leírtam magam a szemében, kár lenne próbálkozni, mégis annyira nehéz túltennem magam rajta, és a tényen, hogy én rontottam el. Nagyon megkedveltem, és azt hittem Ő is kedvel, bár gondolom, ha nagyon szimpatikus lettem volna Neki, akkor adott volna még egy esélyt. Ti hogy tettétek/tennétek túl magatokat a saját hibátokon? (21/l)

2014. máj. 17. 01:20
1 2
 1/12 anonim válasza:

Legyetek barárok

Aztán majd később lehet még más is köztetek

Nincs minden veszve harcolj ha fontos neked

2014. máj. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát csak azért nehéz, mert totál megszakadt a kapcsolat, és nem hiszem, hogy újra fel tudom venni :/
2014. máj. 17. 01:39
 3/12 anonim válasza:

Irj rá facebook-on hogy hogy van és beszélgessetek

nekem is ugyanez volt hogy a randi utan nem beszeltünk aztan fél év mulva ujra elkeztünk

Ha meg nem ir vissza (de látta már) akk már nem érez semmit de próbáld meg

ha már egyszer randiztatok akkor tetszel neki

2014. máj. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem majd megpróbálom összeszedni a bátorságom, de az nem ma hajnalban lesz :) Azért megnyugtató, hogy másnak összejött :)
2014. máj. 17. 01:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan és bátran hívd fel, és kérdezd meg például azt, hogy hogy van. Ha ezt megteszed, mindent tudni fogsz, és nem fogsz kétségek között vergődni. Ha kedvel, akkor nem fogja lenyomni a telefont.
2014. máj. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-esre: Valahogy utol tudod érni: telefon, levél, ímél, fészbuk. Szerintem ő is éppen azon rágódik, hogy vajon ő mit rontott el, lehet, hogy azt gondolja, te nem szeretnél már vele találkozni. Helyre lehet hozni a dolgot, csak bátorság kell megtenni az első lépést. Legyél te az első.
2014. máj. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Fish1 ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mi volt az, amit elrontottál, hogy viselkedtél és hogy viselkedett ő.
2014. máj. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nahát ez az: Nem viselkedtem úgy, ahogy egy randin kellene. Szóval egyrészt nagyon izgultam, és kicsit össze-vissza beszéltem, meg nem hoztam ki magamból a maximumot, amit egy randin kiszoktam, mert elég fáradt voltam. Tudom, hogy ez a létező legrémesebb kifogás, de irtó nehéz héten voltam túl, és elég váratlanul jött a dolog, én meg belementem felelőtlenül, azóta bánom, hogy akkor igent mondtam, ha várok még egy kicsit vele...Na de mindegy, és a randi után még írt is, de azután 1-2 napon belül mintha megbántottam volna valamivel egyre szűkszavúbb lett, és kifogást talált ki, amikor rákérdeztem, hogy nem találkozunk-e valamikor (konkrét napot mondtam). Aztán abbamaradt a beszélgetés, mert éreztem, hogy részéről ennyi. És azóta rágódom a saját hülyeségemen, és nem merek írni Neki, mert félek, hogy megint visszautasít, meg ugye én vagyok a lány, tehát elég kétségbeesettnek tűnik, hogy én írok rá. (legelőször Ő írt rám, úgy kezdtünk el amúgy beszélgetni) Lehet, csak én bonyolítom túl a dolgot, de annyira bánt a saját ügyetlenségem, hogy elmondani nem tudom...
2014. máj. 17. 09:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Pont ezt kéne elmondanod neki is. Mindenki lehet rossz passzban, nehogy már egy nap miatt ne találkozzatok soha többet. Írd meg neki, vagy keresd fel személyesen.

Ne érdekeljen, hogy vajon mit mondd majd, csak a jelennel törődj. Írd ki magadból neki az érzelmeidet, már ettől megkönnyebbülsz. Aztán ha igent mond egy következő találkozóra, és összejöttök, mindketten csak nevetni fogtok ezen az apróságon. Légy bátor, ha visszautasít, akkor is elkönyvelheted magadban, hogy te mindent megtettél az ügy érdekében.


( én azzal szoktam nyugtatni magam egy-egy félresikerült találkozó után, hogy " Biztos azért nem tetszettem neki mert homoszexuális, vagy csak simán rossz az ízlése) Egoistának tűnhet,de így legalább nem rágódom felesleges dolgokon. Ha együtt kell lennetek, úgyis együtt lesztek majd.

2014. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, amúgy, köszönöm a segítségeteket, véleményeteket! Kedves Utolsó, azt hiszem megfogadom a tanácsod, és hétvégén még kicsit rágódom ezen, de ha hétfőig sem tudom túltenni magam rajta, írok Neki. Hétfőn lesz egy fontos vizsgám, utána még jobban tudok majd erre koncentrálni, és bátorságot gyűjteni, mert az nagyon fog kelleni :)
2014. máj. 17. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!