Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehet egy elég népszerűtle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet egy elég népszerűtlen pasi?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 11:44
 1/7 Marika827 ***** válasza:
Változtass a magatartásodon és légy vidám ,a vidámság és a kiegyensulyozottság vonzza az embereket,szeretni fognak,hidd el
2014. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyen gazdag
2014. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azon kívül, hogy új közegbe kerül, mást nagyon nem.

Én is elkövettem azt a hibát az egyetemen, hogy az elején zárkózott voltam, nem kötöttem ismeretségeket, aztán már kialakultak a társaságok, én meg külön álltam mindenkitől. Azóta sokat fejlődött a személyiségem, de most már csak attól remélhetek változást, ha befejezem, és új emberek közé kerülök, akik majd máshogy ismernek meg.

Szóval szerintem ha adott közegben már népszerűtlen az ember, akkor ott már nemigen van mit tenni.

2014. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: szerintem te is nyithatsz simán még így is, talán könnyebb helyzetben vagy, mert a neked szimpatikus társaságba tudsz beférkőzni okosan. Azért is fontosak az egyetemen kialakított kapcsolatok, mert később könnyebb lesz talán elhelyezkedni.

ha még nem a végén vagy az egyetemnek, akkor azt tanácsolom, hogy figyeld a szokásaikat és amelyikkel a legjobban szimpatizálsz, ott valakitől kérj egy apró szívességet. De nagyon aprót. Felmérés bizonyítja, hogy ez közelebb hozza az embereket.

2014. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De sajnos már a végén vagyok :) Utolsó félév.
2014. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jujj, talán még most sem késő. :-) vagy tényleg majd a következő helyen. A szívességkérést ne felejtsd azért el, ez tényleg jó kiinduló pont. :-) Sok sikert mindenkinek.
2014. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De mi az ok, amiért népszerűtlen?
2014. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!