Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tovább? (első randi)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tovább? (első randi)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szeretnek egy par tanacsot kertni, illetve velemenyt, es hogy hogyan javitsak magamon?


A tortenet ugy nez ki, hogy kulfoldon lakom masfel eve, es megismertem egy csajt aki valojaban egy Nemet cserediak. nah es itt a bibi, hogy 3 honapig tartozkodik meg. Viszont nagyon jol egyezunk. kb 3 napja ismertem meg, es csak randomra megkerdeztem, hogy mit csinal a hetvegen, hat mondta, hogy semmit. Kesobb a hobbiairol beszelt es belekeveredtunk , hogy otthon jart mindig uszni, es itt egyszer meg egyszer sem volt.

Gondoltam magamban, hogyha most hetvegere nem hivom el valahova, akkor megint egy ilyen barati kapcsolat fog kialakulni, mint ahogy eddig tortentek, a varakozasom miatt. Vegulis randomra aztmondtam, hogy en is jarok neha uszni (amugy eleg ritkan), van kedved eljonni a hetvegen?.. (thank you PUA) A valasz egy biztato igen volt egy mosoly kisereteben.

Vegul leirta a nevet a kezemre, es egy nagy olelessel bucsuztunk.

(meg nem randiztam soha)

Jo lehet, hogy ez igy nem egy nagy szam, de szamomra az.

A kerdes az az, hogy jo otlet volt e a strand?, erdemes valamire is meghivjam? csok?

18/F


Egy kis plusz info magamrol ha van idod:

18 eves letemre, soha nem sikerult meg osszejonni egy csajjal sem , nem azert mert bena vagyok vagy csunya, talan azert mert nehezen talalom meg a kozos temat fuggetlen a nemtol. ugyvelem, hogy a zeneszerzes ment az agyamra, egyfolytaban csak komponalok az agyamban, es nemtudok egy bizonyos beszelgetesre figyelni, egyszerre 10 fele figyelek. Ugyerzem magam mint egy 70 eves zeneszero a barokk korbol, aki probal temat talalni iskolas gyerkekkel.


Mostanaban, kezdtem el ugymond szocializalodni :) az en korosztalyommal. Ugyvelem, hogy a legnagyobb segitsegemre a testbeszed volt. Mostmar majdnem teljesen atlatok egy emberen, tudom hogy korrigaljam sajat test beszedemet ugy, hogy vonzalmat keltsek es a masiknak a reakcioit olvasni.



2014. máj. 23. 09:50
 1/1 aladar12 ***** válasza:

nem rossz ötlet, igen érdemes, igen kapd le.


és zenélj neki, hidd el értékelni fogja.

2014. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!