Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok: mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: mit szólnátok, ha egy ismeretlen virágot küldene nektek és randira hívna?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik és szeretném megismerni. Még egymás nevét sem tudjuk. Nem akarok tolakodó lenni és megijeszteni sem szeretném, de arra gondoltam, hogy romantikus lenne, ha megtudnám a lakcímét és küldetnék neki egy nagy csokor vörös rózsát benne egy kis levéllel. Vegyétek figyelembe, hogy ő nem is tud rólam, nem számít erre, tehát egy ismeretlen férfi küldene neki virágot.


Lányok, ti mit reagálnátok? Megijednétek, tolakodásnak vennétek vagy egy vacsorára azért megnéznétek ki az illető?



2014. máj. 24. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

hasfelmetsző jack..

inkább megijednék és hozzá sem érnék a virághoz

2014. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát ha van párja akk elég érdekes lenne..:/ Szingli szerinted?
2014. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha párja van elég érdekes lenne. :D Alapjából véve pedig ijesztő dolog,nekem kellemetlen lenne, úgy venném, hogy valaki bohóckodik.
2014. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nincs párja, nyílván nem azért akarom megismerni, mert párkapcsolatban él...
2014. máj. 24. 20:02
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, ha már ismerném az illetőt. Ha még nem, akkor annyi lenne a gond, hogy átpasszolod neki azonnal a labdát, ha nem bevállalós csaj, nem fog téged magától megkeresni.
2014. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#1: Mi ebben az olyan ijesztő?
2014. máj. 24. 20:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Hol szoktál vele találkozni? Ennek talán egy jobb módja lenne, ha tudod, hogy valahol tuti ott lesz, hogy valamilyen ürüggyel félrevonod, és elhívod randira. Ha igent mond, átadod neki a virágot, ha nemet, akkor is. Így ha vissza is utasítana elsőre, benne marad egy nagyon kellemes érzés, ami lehet, hogy további esélyeket kínálna.
2014. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Rohadtul zavarna, és megijesztene. Ne csináld.
2014. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Még nem ismerem csak látásból. Személyesen még nem is beszéltünk és nem tudom, hogy mikor látom legközelebb, ha nem lépek így.
2014. máj. 24. 20:06
 10/17 A kérdező kommentje:
Mi ebben az ijesztő? Félsz a virágoktól?
2014. máj. 24. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!