Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, nagyon szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, nagyon szép, kedves és aranyos, már alakul köztünk valami, de néha nem tudunk miről beszélgetni, egyszerűen nincs témánk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem is kell egyfolytában beszélni. Én 8 hónapja vagyok együtt a párommal, és mindent megtudunk egymással beszélni, még is van hogy csak csöndben sétálunk egymás mellett. Szerintem nincs ezzel semmi baj :)
2009. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az már a meghitt hallgatásba tartozik, és nem a kínos csöndbe.
2009. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jajj en is voltam mar ilyen helyzetbe:P

mikor nem volt mirol beszeljunk elkezdtunk smarolni:D

lefoglaltuk magunkat vhogy:-j

2009. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is sokszor ilyen helyzetbe kerülök és nagyon idegesít!!! Volt rá példa hogy ezért szakítottunk..De én csak azt tudom neked javasolni, hogy próbáljatok meg nyitottabbak lenni..úgy mintha a legjobb barátoddal beszélgetnél!! Próbáld meg:)
2009. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!