Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meglehet hivni valakit aznap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet hivni valakit aznap randira?

Figyelt kérdés
2. Randi lenne, mainap hetfo van de eleg rosz kedve van nemis nagyon beszeltunk. Nemakarom ma meghivni, de a keddi nap nekem jo lenne, az gaz ha kedden meghivom aznapra? Szerda az nekem nem jo, szerintem ha meg tovabb varok elmegy a varazs..

2014. máj. 26. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha ilyen gyorsan elmegy a varázs akkor hogy tartana hetekig, hónapokig vagy tovább? :D szerintem elhivhatod, legfeljebb nemet mond, am hova valósiak vagytok?
2014. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

En nz ö pedig lengyel :d

Azert gondolom ezt, mert mindennap talalkozunk suliban, es hiaba olelkeztunk az elso randin , iskolaban semmi, sot meg furan is nezett, hogy miert csak vele vagyok?

2014. máj. 26. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
hát hívd el, legfeljebb nemet mond, hidd el jobb ha elöbb kapsz visszautasítást mint ha utobb :) , de állj úgy hozzá hogy sikerülni fog, elhivod és kész ha nem akar akkor hagyhatod is, ha meg nem ér rá akkor beszéljetek meg másik időpontot, ott már látni fogod hogy van e kedve hozzád vagy csak tereli a témát , 1.voltam :)
2014. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
okes koszi, vegulis csak 1 nap telt el randi ota, es a mai nap (hetfo) is ramirt facen suli utan, mondjuk csak 2 szora. lehet, hogy csak en izgulom tul az egeszet :) (elso baratno)
2014. máj. 26. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy semmi a suliban, mivel még nem is a barátnőd hivatalosan igaz? Egyelőre még csak randiztok. Még ő sem tudja pontosan hogyan is álltok, és nem akar az egész suli előtt mutatkozni, amugy is lehet ott mások előtt szégyenlős.


Te csak folytasd tovább, írj neki faceen, hivd el egy ujabb randira. De ne mássz rá, ne nyomulj túl, csak lazán. Ne is keddre, csak szerdára. Hadd készüljön ő is lelkileg fel, fantáziáljon picit. Viszont a randin légy kedves vele, mindig adj egy picit többet, még egy csók is elcsattanhat, de búcsúzáskor mindenképp adj neki egy puszit legalább...

2014. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, csinaljam azt,hogy a mai nap ne is nagyon mejek oda hozzá csak max egy 5p re? Es majd facen dumalunk egy randit?
2014. máj. 26. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!