Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajoknak nem hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak nem hiányzik a kikosarazott pasik törődése?

Figyelt kérdés
Ha egy normális pasi kerül lapátra, akin látszott, hogy sok mindent megtenne az adott hölgyért, de sajna neki mégsem kellett, azért gondolnak erre a későbbiekben?
2014. máj. 26. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem. Ha valakit kikosarazok annak oka van, így nyilván nem is hiányzik. Bár jobban belegondolva 1 esetben hiányzott, de az kicsit más helyzet volt, mint egy sima kikosarazás-

20/L

2014. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát valami azért lehet, persze attól függ, mit sikerült elérned.

Engem féléve kosaraztak ki, de olyan "jól" sikerült, hogy könnyekig hatódott a lány, mert még sosem kezelték nőnek, csak megdugták, egyebet nem akartam. Az az ilyet nem felejtik el :)

2014. máj. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*akartak
2014. máj. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbbnek nem, ugyanis az ember nem ok nélkül kosarazza ki, akit kikosaraz. Sajnos nem úgy működik a világ, hogy ha valakit szeretünk, az viszont tud szeretni.

Szerencsés esetben a férfi is, a nő is a későbbiekben találnak olyan embert, akivel az érzés is, a törődés is kölcsönös.

Nekem is volt az életemben egy-két olyan ember, akiről tudtam, hogy sok mindent megtennének értem, mégsem tudtam viszonozni. De aztán találkoztam valakivel, akivel ugyanúgy érzünk egymás iránt. Meg ők is találtak ilyet és ez így is a jó.

2014. máj. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert az illető nem véletlenül kapott kosarat. Mindig kiderült, hogy az állítólagos normális pasi fejében nagyon is hibádzik valami.
2014. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!