Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fájdalmas valóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fájdalmas valóság az, ha azért nem lesz párom, mert nem vagyok 28 évesen tehetős, nem tudom görögbe, spanyolba, franciába vinni a páromat évente 2 szer, nincs nagy lakásom, mint az összes ismerősömnek, akinek párja van?

Figyelt kérdés
26 közeli barátom van, ebből 22 milliomos, a másik 4 nek nincs is párja. Ezek majd minden 2. hónapban más képeket töltenek fel, hogy hol nyaraltak, tavaszoltak, őszöltek (igen-igen), mintha dolgozni sem kellene, hanem utazás az élet és munka nélkül is rommá keresik magukat. Én meg ugye ezt látom, hogy a kis keresetemből, ebből a negyed millió ftból havonta semmim sem lesz, a nők kerülnek.
2014. máj. 27. 18:24
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
jól értem? 250 ezer havi? ennyit keresel? Bár az én párom keresne ennyit. Mire megy neked el az a sok pénz?
2014. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
59%
A fájdalmas valóság az,hogy változtatnod kéne a hozzáállásodon,és akkor lenne nőd.
2014. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 aladar12 ***** válasza:
nem a kereset, hanem a személyiség számít, de ha ilyen anyagiasan gondolkodsz talán meg is érdemled.
2014. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
ugyan olyan èrtèkes ember vagy mint mindenki màs..èn boldog lennèk ennyi keresettel :)
2014. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
Jaj...! Ez tényleg fájdalmas volt! :)
2014. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a kisugárzásod és a viselkedésed nem tetszik a lányoknak?? Nem minden a pénz!
2014. máj. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Minden hónapban 150 et félreteszek, lakásra gyűjtök 2 éve, mióta dolgozom. 234 ezret keresek egy gyárban munkásként. Persze nem könnyű meló és rosszul fizet. Az összes velem egykorú 30 körüli haveromnak mind 20-30 milliós lakása, 5 milliós autója, nyaralója van. Mindnek van párja is. Emellett 2 havonta utazik mind külföldre. Alig dolgoznak. Nem tudom nem erre gondolni, hogy szegény vagyok.
2014. máj. 27. 18:29
 8/47 anonim ***** válasza:
70%
a fájdalmas valóság csupán annyi, hogy vannak ilyen berögzult, vak emberek, mint te..:(
2014. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

Mintha csak saját magamat olvastam volna....

Nekem 7 közeli barátom van, mindegyik 2x-3x annyit keres mint én. Ebből 3 nak már gyereke is van.

Ebből 6 nak már családi háza van, 1 él lakásban, de náluk is csak azt látom h utazgatnak mindenfelé.


Én egy átlagos keresettel rendelkezem más munkát ami jobban fizet nem tlaálok mert kb. 100 vannak jelentkezők rá és ugye pofára megy. Szóval ennyi.


Amikor volt barátnőm akkor közösen mentünk erre arra, meg külföldre, kettőnk pénzéből. Egyedül egymagam nem tudom kifizetni.

2014. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
93%
figyel öreg.. pénzért csak kuurvákat lehet venni..
2014. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!