Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HOGYAN MŰKÖDIK A NŐI AGY?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOGYAN MŰKÖDIK A NŐI AGY? (Ebben az esetben)

Figyelt kérdés

Megtetszett egy lany es elhivtam randira. A randi eleg jol sikerlt, es tobbszor oda is bujt hozzam. Olelkeztunk de nem volt csok. Mar aznap megbeszeltuk a kovetkezo randit is. En teljesen azthittem, hogy ha egy csaj elfogad egy randit es igy viselkedik, az jelent valamit.

De a minap beszeltem egy csavoval, aki ugyancsak nyomul ra. A csaj be is likelte, hogy hogy bokolgat neki es probalkozik.. ( meg jo, hogy kihozta belolem a feltekenyseget, csak annyit mondtam neki, hogy tul baratsagos vagy csak ovatosan) erre rendesen felkapta a vizet...

A csaj mondta is nekem, hogy o nagyon kedves a fiukkal de mindig felreertik mint o is. Ezt egy kicsit magamra is vettem...

Most vegulis mi lehet a szandake? Elhivom randira eljon, mindig ramir mikor otthonvan, de mintha megsemnagyon akarna semmit.

A testbeszede is teljesen zavaros. Az egyik percben vonzodik a masikban meg mintha eszebe jutna, hogy o megsem akar kapcsolatot.

Azertsem mertem megcsokolni, mert nagy ellentmondasok vannak a testbeszedeben. Egy normalis ember azthinne, hogy nah ezt megcsiptem, feloraig olelkezunk es mosolyog ram minden, de valami nem stimmel.

Raadasul mindig elohozok veletlenul belole valami rosz emleket, ami nemsok johoz vezet, es nemtud aludni meg mittudom en.

Tudom elkene felejtsem ha ilyen bonyolult... De tulsagosan vonzodok hozza, aludni sem tudok..

F/18



2014. máj. 27. 23:02
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Amugy Lengyel a csaj, nemetben lakik, es most Ujzelandon futottunk ossze. Termeszetesen itt is sikerult megpoccintsem , azt az emleket, hogy a nazik kinyirtam a nagyszuleit....

Mi a fene tortenik velem :dddd

2014. máj. 27. 23:35
 22/36 anonim ***** válasza:
42%
Logikát kár keresni benne.
2014. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
42%
LENGYELLEL NE KEZDJ! Nekem 3 is volt Hollandiaban, totál idióta volt mind :S
2014. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Ez elgondolkodtato :)
2014. máj. 27. 23:39
 25/36 anonim ***** válasza:
42%
Az egyikről kiderült, hogy otthon férje és gyereke van (21 évesen). Egy másik szó nélkül lelépett egyik napról a másikra, a harmadik két hónap után közölte, hogy még mindig szerelmes az exébe. Furák nagyon a lengyelek...
2014. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj, a nők értik egymást és mégis egy csomót veszekednek, ne akard te megérteni őket :D
2014. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
42%

"Figyelj, a nők értik egymást és mégis egy csomót veszekednek, ne akard te megérteni őket :D"


Én is hallottam már ilyesmit régebben, hogy pont ezért utálják a nők egymást, és folyton rivalizálnak! :)

2014. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Igazad van :) vegulis nemtudom mit csinaljak...

Lehet, hogy fekhozom neki valamikor finoman a temat.

Lehet, hogy csak egyszeruen nem vagja, hogy a fiuk nem baratkoznak csak ugy, foleg nem ha eppen nincs baranojuk.

2014. máj. 27. 23:52
 29/36 A kérdező kommentje:
Szeretnek beszelni azzal a masik csavoval is.. Nem leszallitani akarom, mert valoszinu ezt akarja a csaj, hogy kapjunk ossze. Csak tisztazni, hogy ot kibeszeli a hata mogott, akkor lehet hogy engem is...
2014. máj. 28. 00:03
 30/36 anonim ***** válasza:
Na ennyi hímsoviniszta válasz után, amik undorítóak voltak, mondok én is valamit, mint nő. Lehet, hogy te évekig tanulmányoztad a testbeszédet, de semmit sem tanultál meg. Ez a csajszi, gondolom még nálad is fiatalabb, sehol nincs a nőiség kőzelében. Egy 16 éves fruskáról van szó. Ők a legbizonytalanabb emberek. Ha meg így játszadozik veled ÉS még mindig epekedsz utána (me gondolom azé jó bula), akkor itt te vagy a vicc tárgya, nem a csaj!
2014. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!