Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdzem a lánytól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdzem a lánytól, hogy melyik délután ér rá találkozni. És azt mondja, hogy nem tudom. Ez mit takar?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vele együtt, csak mikor megkérdezem, hogy mikor találkozzznk, azt mondja, hogy nem tudom, megbeszéljük. Mindenki azt mondja, bejövök neki csak nem biztos benne, vagy csak tanácstalan.
2014. máj. 28. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
ez a "nem tudom, majd megbeszéljük" tipikus terelő szöveg, én legalábbis ezt szoktam alkalmazni, de szerintem mindenki egyébként
2014. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bizonytalan
2014. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Le lettél koptatva.
2014. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Rosszul tetted fel a kérdést. Így kellett volna

"Ráérsz X délután találkozni?"


X = Hétfő, Kedd, Szerda, Csütörtök, Péntek, Szombat, Vasárnap (igény szerint kell behelyettesíteni a számodra megfelelő napot)


Legyél magabiztos! Ne demokratikus módon hívd el randira... Ha nem jó neki az a délután, akkor mondd a következő napot, ha akkor sem, akkor a következőt. Egyszer csak igent fog mondani, vagy ki fog bukni, hogy tényleg le akart koptatni. Ha akarsz tőle valamit, tegyél érte. Legfeljebb nyíltan kimondja, hogy "bubukám, nem vagy az esetem". És nem futod a felesleges díszköröket.

2014. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam írni csak nálam tényleg ezt jelenti, mivel a munkám olyan, hogy gyakran sokkal tovább bent kell maradni aztán edzésre is járok, stb. Ma pl SOS-be a szerelőhöz kell mennem amiről tegnap még nem tudtam. Leht hogy szimplán olyan életet él amiben nem lát ennyire előre. Meg persze az is lehet, hogy lekoptatott.
2014. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt, hogy mondj neki pontos időpontot és helyet!
2014. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma mondtam neki, hogy holnap suli után menjünk el fagyizni, de arra is annyit mondott nem tudom, megbeszéljük.
2014. máj. 29. 16:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozz még párszor a direktbe randit az X-ős módzerrel (előző kommentek között) :)

Ha már harmadszorra mond nem tudomot, hagyjad ;)


21/L

2014. máj. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a csaj nem akar Veled randizni, ne nyektesd. Csak valamiért nem mer/akar egyenesen nemet mondani, lehet nem annyira egyenes jellem.
2014. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!