Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbeszéltünk egy randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltünk egy randit holnapra, de nem beszéltük meg a részleteket. Megkeressem én? (L)

Figyelt kérdés

Én a lány vagyok. Nagyon szeretném a randit, viszont azt nem szeretém, h én "fussak" utána :D Negyedszerre mondtam igent a próbákozásaira. Lehet, h meglepődött az igenemen és lányos zavarában felejtette el elkérni a számom? :D

A lényeg, h ha ma megkeresem munka közben, akkor lesz randi. Ha nem, nem. (azért mert én tudom, h ő hol van, ő nem tudja, én hol vagyok) Ti mit tennétek?



#komolytalan vagyok
2014. máj. 28. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy keresd meg.
2014. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze,keresd meg bátran.Hidd el,jól fog neki esni,ha odamész hozzá.Ez még nem jelenti azt,hogy futsz utána.:)
2014. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) igen, nem azt jelenti egy az egyben. csak nem értem, h ha egyszer megbeszéltük, h mindkettőnknek jó az időpont, akkor a helyszín meg a kapcsolattartás részletei miért nem jöttek szóba. :) én azt várom, h ő kérje el a számom, ő meg nem tudom mit vár :) de sokáig ne várjon, mert lerohanom :D
2014. máj. 28. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, a számodat azért elkérhette volna.Lehet,hogy nagyon izgult,és félt,hogy tolakodásnak vennéd,ha elkérné a számodat.Az nem lehet,hogy meg fog keresni munkakezdés előtt,vagy esetleg ír facebookon?
2014. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keresd meg nyugodtan! Ebből látni fogja, hogy téged is érdekel.
2014. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem fog facen írni, mert nem tudjuk egymás adatait.

Úgy érzem ez mára ugrott. de kár, pedig olyan helyes srác! :)

de gond egy szál se, pár nap múlva úgyis megint találkozunk. majd jól kiröhögjük egymást, h megint mit bénázunk (szoktunk), legközelebb csak összejön :) :)

2014. máj. 28. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!