Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek vele ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek vele ismerkedni ha elsőre elcsesztem? (többi lent)

Figyelt kérdés

15F

van egy lány aki nagyon tetszik már vagy 1 és fél éve

most 9.be járok ő most 11.es

évvesztes vagyok

a korkülönbség köztünk 1 és fél év

facebookon ismerősöm egy jó ideje de nem.tom hogy került oda

többször is feltörték a facebookom mert egyátalán nem voltam fent kb. 1 vagy fél évig és jött a sok visszajelölés .énmeg "miaf...sz?"


Elkövettem azt a kezdőhibát hogy facen írtam rá

mikor meglátom mindig másfelé tekintgetek mintha nem venném észre mert félek neki köszönni(részben azért mert mivan ha nem köszön vissza? én azt nagyon utálom ha valaki nem köszön vissza) ha rámnéz már akkor zavarban vagyok,ha csak sétálok valamerre és meglátom az szinte felér egy szívrohammal

a legjobb barátnőjét néha szoktam látni (vele is ugyanez a helyzet a köszönést illetően) ő is ismerős facen(ne kérdezd hogy)

Ezért sokszor szégyellem magam és rosszul érzem magam

ha szüli,névnapjuk van küldök nekik egy boldog szüli/névnapot üzit...visszaírnak hogy köszi...és ennyi

mikor elmegyek az L.B. je mellett akkor mindig néz engem(van pasija ne értsétek félre)

Szerintetek miért néz?mit akar?


Pont akkor írtam rá a lányra(nem az LB jére) amikor pont összejött valakivel éshát nem volt bőbeszédű beszélgetés

nagyon tetszik,facebookja alapján hasonlón gondolkodunk és hasonló az érdeklődési körünk

Hogy ismerkedjek vele? biztos azt gondolja rólam(és a barátnője) hogy egy bunkó p...cs vagyok aki azért se veszi a fáradtságot hogy köszönjön,pedig egyátalán nem vagyok ilyen



2014. máj. 29. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vették nem haragszanak a köszönést illetően. Nyugi... ;)
2014. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!