Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csinosabb lányokról miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinosabb lányokról miért feltételezik, hogy biztos sok pasival volt már együtt?

Figyelt kérdés
Amikor nem is biztos, hogy igaz!
2014. jún. 1. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert az emberek rém hülyék, kedvesem. újdonság?
2014. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert aki kívánatos, sokszor kihasználja ezt a tulajdonságát, "egyszer élünk" alapon.
2014. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te kiről feltételeznéd hogy több lánnyal volt?

A magas,helyes pasiról vagy Kondas Józsiról?

2014. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy Maserati tulajdonosáról vagy egy trabant tulajdonosáról gondolnád automatikusan, hogy szén gazdag? Na? :)
2014. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én nem nagyon feltételezek ilyeneket :D sőt van olyan ismerősöm aki elég csinos lány és speciel még szűz, barátja sem volt mert elég zárkózott, de kinézetileg gyönyörű, igényes magára és nagyon kedves! mondjuk én ismerem onnan tudok róla ilyeneket, de ha meglátok az utcán egy jó csajt nem egyből azt gondolom hogy egy k***a :)
2014. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de furcsa, mert pl. nekem is sokszor mondják, hogy tuti sok barátom volt már és közben meg nem.. Talán mert úgy gondolják, hogy a szép lányok bárkit megkaphatnak és így ha ők akarnak akkor rögtön lesz is kapcsolatuk. Az embereknek mindig is furcsa logikájuk volt..
2014. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rólam azt feltételezik, hogy sok barátom volt már, pedig csak 3, viszont valóban sok fiúval feküdtem le viszonylag (23), de azt nem feltételezik:D


27N

2014. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!